Kotaku tegi üleeile huvitava avastuse, leides Austraalia klassifikatsiooni komitee (mis määrab mängudele vanusepiiranguid) nimekirjast taaskordselt praeguseks juba peaaegu kaheksa aastat tagasi ilmunud Grand Theft Auto: Vice City.

Vice City esialgne ning 07. juuli seisuga kinnitatud klassifikatsioonid:

Vice City teine tulek?

Nagu näha, märgib uus klassifikatsioon mängu "modifitseeritud" versiooniks ning senine "keskmise taseme animeeritud vägivald" on asendunud "tugeva vägivallaga", nagu tänapäeval kombeks. Lisaks on mäng märgitud multiplatvormseks, mis pidavat Kotaku sõnul aga Austraalia klassifikatsioonikeskuse poolt sageli ebatäpne olevat.

Ehkki esialgu on antud leidu spekuleeritud kui mängu taasilmumist PlayStation Network'i ja Xbox Live'i taasväljaande vahendusel – eelmise generatsiooni mängu toomist senise generatsiooni konsoolidele, mis võttes eeskujuks God of War'i PS2-e esimese ning teise osa taasilmumise PS3-le kohandatuna, oleks isegi ehk täiesti loogiline. Nii allalaetavalt kui plaadiversioonina.

Lähtudes aga VG247 informatsioonist, on tegu täielikult PC pärusmaaga – Rockstar olevat otsustanud seoses käimasoleva varasemalt ilmunud mängude projekti raames lasta Vice City't puudutavad andmed üle vaadata.

Kuigi spekulatsioonid PS2-le ja Xbox'ile ilmunud GTA: Vice City ning sellele eelnenud ja järgnenud III-e ja San Andreas'e taasilmumisest või kogunisti uuest GTA-st oleks muutunud aina mahlakamaks ja mahlakamaks, kinnitab siiski VG247, et tegu ei ole ühegi uue ilmuva GTA mänguga.

Eks tulevik näitab mida antud leid endas tegelikult kujutab.