Grand Theft Auto: Vice City

Väljaandja:
Rockstar Games

Arendajad:
Rockstar North Rockstar Vienna (Xbox)

Platvormid ja ilmumiskuupäevad:

PlayStation 2

  • US 27. oktoober 2002
  • EU/AU 8. november 2002

PC

  • US 12. mai 2003
  • EU 15. mai 2003
  • AU 20. mai 2003
  • 4. jaanuar 2008 (Steam)

Xbox

  • US 31. oktoober 2003
  • EU/AU 2. jaanuar 2004

Ametlik leht: http://www.rockstargames.com/vicecity

Vice City 10. aastapäeva eriväljalase iOS-ile ja valitud Android-seadmetele on alates tänasest saadaval!

VC10

$4.99 / £2.99 / €4.49

Apple iOS: iPad, iPad mini, iPhone 4, 4S & 5, iPod touch 4th & 5th Generation

Android telefonid: Motorola Razr, Razr Maxx, Razr Maxx HD, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note 1 & 2, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, P, T & TL, Sony Walkman Z Series Media Player, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Google Nexus 4

Android tahvelarvutid: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Samsung Galaxy Tab 2, Samsung Galaxy Note 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer, Google Nexus 7, Google Nexus 10

GTA: Vice City ilmub 10. aastapäeva puhul valitud iOS ja Android -seadmetele 6. detsembril!

Vice City tähistab peatselt juubelit - täitub 10 aastat troopilise paradiisi ilmumisest esimestele platvormidele.

Vice City 10

Sellega seoses on Rockstar lubanud peagi avalikustada Vice City 10 aastapäeva treileri ning muud huvitavat.

Mis on aga kirss tordil?

Vice City ilmub sel sügisel valitud iOS ja Android seadmetele!

Patrick Brown, kes on varemgi laialdaselt tuntust kogunud oma Grand Theft Auto joonistustega, on hakkama saanud järjekordse imelise kunstiteosega Vice City'st aastal 2011:

GTA: Vice City 2011

Pildi põhiplaanil näeme me kõigile tuntud Tommy Vercetti't ning temast järgnevalt Ken Rosenberg'i ja Phil Cassidy't. Tagaplaanil aga Emotion 98.3 raadiojaamast tuntud võrgutajat Fernando Martinez't ning villa rõdul end juba mööda Vice City tänavaid uue Infernusega kiirust ületamas kujutavat Nikot.

Kotaku tegi üleeile huvitava avastuse, leides Austraalia klassifikatsiooni komitee (mis määrab mängudele vanusepiiranguid) nimekirjast taaskordselt praeguseks juba peaaegu kaheksa aastat tagasi ilmunud Grand Theft Auto: Vice City.

Vice City esialgne ning 07. juuli seisuga kinnitatud klassifikatsioonid:

Vice City teine tulek?

Nagu näha, märgib uus klassifikatsioon mängu "modifitseeritud" versiooniks ning senine "keskmise taseme animeeritud vägivald" on asendunud "tugeva vägivallaga", nagu tänapäeval kombeks. Lisaks on mäng märgitud multiplatvormseks, mis pidavat Kotaku sõnul aga Austraalia klassifikatsioonikeskuse poolt sageli ebatäpne olevat.

Ehkki esialgu on antud leidu spekuleeritud kui mängu taasilmumist PlayStation Network'i ja Xbox Live'i taasväljaande vahendusel – eelmise generatsiooni mängu toomist senise generatsiooni konsoolidele, mis võttes eeskujuks God of War'i PS2-e esimese ning teise osa taasilmumise PS3-le kohandatuna, oleks isegi ehk täiesti loogiline. Nii allalaetavalt kui plaadiversioonina.

Lähtudes aga VG247 informatsioonist, on tegu täielikult PC pärusmaaga – Rockstar olevat otsustanud seoses käimasoleva varasemalt ilmunud mängude projekti raames lasta Vice City't puudutavad andmed üle vaadata.

Kuigi spekulatsioonid PS2-le ja Xbox'ile ilmunud GTA: Vice City ning sellele eelnenud ja järgnenud III-e ja San Andreas'e taasilmumisest või kogunisti uuest GTA-st oleks muutunud aina mahlakamaks ja mahlakamaks, kinnitab siiski VG247, et tegu ei ole ühegi uue ilmuva GTA mänguga.

Eks tulevik näitab mida antud leid endas tegelikult kujutab.

Kauaoodatud Vice City Online on nüüdseks allalaetav kõigile. Arendajateks on kaks GTAGaming meeskonnaliiget, kes on kogenud sel alal. Mängimiseks vajate VCO Client ja kindlasti ka mängu ning modi allalaadimine on saadaval VC-O.com

Teemaalased lingid:
GTAGaming

Kuus aastat tagasi, kui veel GTAveeb.ee ei eksisteerinud sai valmis üks parimaid GTA hitte nimega Vice City.

Eile, 27. oktoobril 2008, sai see vägagi populaarne mäng 6 aastaseks ja oleks au, kui kõik seda mäletaksid.

AMETLIK GRAND THEFT AUTO: VICE CITY VEEBILEHT

Teaser Treiler: August 2008
Ametlik trailer #2: September 2002
Double Pack TV Spot/Xbox Treiler