Äsja avalikustas Rockstar Games uue generatsiooni Grand Theft Auto V ilmumise tähtajad. Playstation 4 ja Xbox One'i versioon tuleb müüki 18. novembril, PC versioon aga uuel aastal 27. jaanuaril.

Uue generatsiooni GTA V-l on uuendatud nii visuaalset kui ka tehnilist poolt, sealhulgas suurem vaatekaugus (draw distance), kõrgem resolutsioon, uued relvad, autod ja lisategevused, tihedam liiklus, paremad efektid jpm. 
Samuti on mängu lisatud uusi raadiojaamu üle 100 uue muusikapalaga.

Kõik mängijad, kes eeltellivad Xbox One'i, Playstation 4 või/ja PC versiooni, saavad mängus endale 1 000 000 GTA$ (500 000 GTA$ üksikmängus ning 500 000 GTA$ GTA Online'is).

Xbox One'i ja Playstation 4 versioonis on GTA Online'i serverite mängijate kohtade arv tõstetud 16-lt 30-ni. Kõik hetkel olemasolevad gameplay uuendused ja Rockstar Games'i tehtud GTA Online'i missioonid on saadaval ka Xbox One'i, Playstation 4 ja PC versioonil. Palju teisi uuendusi on veel tulekul!

Playstation 3 või Xbox 360-l eksisteerivat GTA Online'i karakterit saab üle tuua ka Xbox One'i, Playstation 4 või PC versioonile.

Uus treiler next gen versioonist:

 

Pildid uue generatsiooni GTA V-st: