Sellel nädalavahetusel, 22.-24. augustil, toimub GTA Online'is uue Flight School'i DLC ilmumise tähistamine, mil on võimalik teenida 2 korda rohkem RP ja GTA$, hankida endale eksklusiivne langevari ning saadaval on palju muid boonuseid.

EKSKLUSIIVNE "HIGH FLYER" LANGEVARI
Vaid sellel nädalavahetusel! Ainus, mida sa tegema pead, on teha ära kõik "San Andreas Flight School Event" missioonid (jobs), peale mida on võimalus see eksklusiivne langevari endale tasuta saada relvapoodidest.

2x RP & GTA$ "SAN ANDREAS FLIGHT SCHOOL EVENT" MISSIOONIDEGA
Peale uue langevarju saab "San Andreas Flight School Event" missioonides (jobs) ka 2x rohkem RP ning GTA$.

2x GTA$ LENNUNDUSVÕISTLUSTE JA LANGEVARJUHÜPETE MISSIOONIDES
Tasub ära mainimist, et uue DLC tulekuga lisandus GTA Online'i ka uusi lennundusvõistluste (air races) ja langevarjuhüpete missioone. Uutes air race'ides saab lennata uute lennumasinatega.

2x RP LENNATES SILDADE ALT LÄBI
Seesugune boonus kehtib vaid siis, kui sa teed seda air race'ide ajal.

SOODUSTUSED LUKSUSKORTERITEL NING LESTERI JA MERRYWEATHER SECURITY TEENUSTEL
Del Perros asuva korteri nr 7 ja 20 ning 0120 Murrieta kõikide korterite hinnad on vaid see nädalavahetus 25% soodsamad. Kõikidel nendel korteritel on ka olemas 10 sõidukit mahutav garaaž. 
Samuti on Lesteri "Locate a Plane" ja "Locate a Helicopter" abiküsimine täiesti tasuta. Merryweather'i "Helicopter Pickups" teenus on aga poole hinnaga.

GÄNGIDE RÜNNAKUTES TAPMISTE EEST ROHKEM RP-it & GTA$
Los Santose lennujaama angaari ning Sandy Shores ja Grapeseed lennuväljade gängide rünnakutes (gang attacks) on võimalik teenida iga vaenlase tapmise eest 2x RP ning tavapärasest rohkem GTA$.

EVENT'I KASTID
DLC-de Event Weekend'ite ajal populaarseks saanud "langevaid" kaste (crate drops) on võimalik jahtida ka see nädalavahetus! Kastidest võib leida GTA$, RP-it ja erinevaid relvi.

SNAPMATIC KONKURSS
Kutsu enda sõbrad kokku ning tehke mõni vahva pilt uue Flight School DLC teemal ja salvestage pilt/pildid #FLIGHTSCHOOL tag'i. Rockstar Games valib välja 5 lemmikumat pilti, kes võidavad 1 miljon GTA$ ning MILEHIGH mängusisese numbrimärgi.

MISSIOONIDE LOOMISE KONKURSS
Tee ise mõni lennundusvõistluse missioon (air race), mille salvestad #FLIGHTSCHOOL tag'i ning võida 1 miljon GTA$ ja AVIATOR mängusisene numbrimärk. Rockstar Games valib välja 5 lemmikut.