Seekordki tähistatakse Grand Theft Auto V uue Businessi DLC ilmumist Social Clubi Online'i Eventiga 7. märtsist 9. märtsini.

GTA ONLINE'I BOONUSED

  • 50% rohkem RP-d kõikides rallides (land race'ides) - hea võimalus proovile panna uued sõidukid: Albany Alpha, Dinka Jester ja Grotti Turismo R.
  • 50% rohkem raha kõikides õhusõidukite rallides (air race'ides).
  • High Priority Vehicle'is veelgi suurema tähtsusega sõiduk - Ocelot Jackals. Sadamasse viies teenib selle pealt tavapäraselt rohkem raha.
  • Kingipakid - Seekord võivad pakid langeda Los Santose kesklinna kui ka Los Santose ja Blaine County lennuväljadele. Kastidest leiab erinevaid relvi ja kuni 8000 RP-e ning nende langemisel ilmub sellest ka märge mapile.

SNAPMATIC KONKURSS

Klõpsa mängus uue Business'i DLC teemalisi pilte ning võida auhindu. Pildid peab salvestama tagi "#BUSINESS" all (ilma jutumärkideta). Viit parimat foto omanikku ootab GTA Online'is 1 miljoni dollari suurune auhinnasumma kui ka kasutusõigus Business'i teemalisele numbrimärgile.

LIVESTREAMID

Reedel on võimalus GTA Online'is mängida koos Rockstar Gamesi tiimiga ning kõike seda kannavad nad ka livestreamina üle. Stream algab kell 23:00 ning kestab kella 1:00-ni öösel. 
Livestreamid jätkuvad ka lau- ja pühapäeval, kuid siis juba koos GTA Online'i suuremate crewidega, kes kannavad mängu üle Youtube'i ja Twitchi vahendusel.