Nädalavahetusel seoses valentinipäevaga leiab aset Social Clubi Online'i Event, kus korraldatakse mitmeid võistlusi ja livestreame. Peale selle on saadaval mängus ka palju muud nänni ja soodustusi.

GTA ONLINE PREEMIAD

  • Special Event kingipakid. Üle San Andrease võib leiduda kastikesi/pakikesi hea ja paremaga. Kingikastid on täidetud suurte RP boonuste ja erinevate relvadega. Kastid "sajavad" taevast alla ning neid võib otsida Blaine Countyst, Del Perro rannast, observatooriumi parklast, Vinewoodi sildi juurest jne.
  • 3-kordne auhinnaraha paadirallidest.
  • 3-kordne RP käesurumise võistlustest.
  • Tasuta teatripiletid.
  • Stripiklubis tasuta "shotid" ja sületantsud.

    PS! Need boonused kehtivad vaid see nädalavahetus (kuni esmaspäevani)! 
    Valentinipäevalise uuendusega kaasnenud lisasi (Roosevelti sõiduk, Thompsoni relv jm) on võimalik endale hankida kuni veebruari lõpuni.

SNAPMATIC KONKURSS

Kutsu sõbrad kokku ning jäädvustage end valentiniteemalise foto(seeria)ga. Pildid peate salvestama tagi "#vdaymassacre" all (ilma jutumärkideta). Viit parimat foto omanikku ootab GTA Online'is 1 miljoni dollari suurune auhinnasumma.

LIVESTREAMID

Reedel kell 21:00 alustab Rockstar Games GTA Online'i livestreami nii Xboxi kui ka Playstationi peal, kus mängitakse erinevaid uusi missioone, mis viimase uuendusega mängu lisati. Livestreami saab näha nii Rockstar Gamesi Youtube'i ja Twitchi konto kui ka Social Clubi saidi vahendusel. Livestream kestab kella 23:00-ni.

PS! 3-kordne XP käivitatakse nädalavahetusel ka Max Payne 3 ning Red Dead Redemptionis!