Viimastel nädalatel on väike hulk Grand Theft Auto Online mängijatest püüdnud ära kasutada mängu veaauke, mille abil on teenitud ebaausal teel suur summa mängusisest raha.

See avaldab mängule halba mõju, mille tõttu ka majandus läheb tasakaalust välja. Tänaste hooldustöödega muuhulgas üritataksegi eemaldada Grand Theft Auto Online majandusest ebaausal teel teenitud mängusisest raha. Mängijad, kes on pahaaimamatult saanud "võltsraha" mõnelt teiselt mängijalt, siis nendelt see raha vaid eemaldatakse ning kogu muu vara jääb alles.

Mängijad, kes tegelesid raha hankimisega ebaausal teel, siis neid ootab karistus vastavalt Rockstar Gamesi enda nägemuse järgi. Kõige karmim karistus, mida Rockstar Games kohaldab, on keelata petturitel ligipääs GTA Online teenusele.

Rockstar Games palub kõigil seesugustest petturitest teada anda. Seda saab teha otse mängus sees - Online menüüs valida "Players", kus peate leidma mängija kasutajanime, kelle rikkumisest soovite teada anda ning sealtsamast vastavalt "Report".

Rockstar Games vabandab mängijate ees, kes on pahaaimamatult pidanud kokku puutuma seesuguste petturitega ning kellel on antud olukord rikkunud mänguelamust.