Hiljutises intervjus Game Informer ajakirjaga, kinnitas Dan Houser, et GTA V-l tuleb "väga suur kaart", samuti kinnitas ta, et Los Santos on ainuke suurlinn mängus.

Allpool on tsitaat ajakirjast:

Küsitleja: Te äsja väljastasite GTA V-e traileri. Kas te saaksite rääkida projektist veidi? Loomulikult on näha, et see läheb tagasi San Andreas-i.

Dan Houser: Ma pean olema väga ettevaatlik või muidu nad tirivad mind läbi kontori ja piitsutavad mind okastraadiga. Ma jään täpselt selle juurde mis oli väljaandes kirjas. See on Los Santos ja seda ümbritsev maastik - ja väga suur kaart.

Kuigi Rockstar ütles, et mäng toimub Los Santoses, ei saa me olla 100%-i kindlad. Fakt mida Dan kirjeldas, et ta "jääb täpselt selle juurde mis oli väljaandes", näitab, et ta ei taha öelda midagi, mida Rocstar pole valmis arutama - aga seal on kindlasti rohkem millest rääkida. Kas on ka teiste linnade kaasnemist (näiteks San Fierro ja Las Venturas), näitab aeg.

Kuniks me saame rohkem informatsiooni, teame fakti, et GTA V leiab aset Los Santoses ja sellega kaasneb väga suur kaart.