Alles hiljuti kuulsime Rockstar'i poolt registreeritud GTA-stiilis domeenidest ja kaskadöörist, kelle CV-sse oli sisse märgitud "Grand Theft Auto V".

Tuleb välja, et twitter'i kasutaja @supererogatory, kes oli nende eelnevate leidude taga, on teinud veel ühe järjekordse avastuse tulevase Grand Theft Auto suunas. Nimelt jõudis ta oma otsingutega firma "Telsey & Company"-ni, kes otsib motion capture'i, ehk kehalise liikumise ülesvõtmise jaoks näitlejaid Take-Two uue projekti, "RUSH"-i raames.

Mis muudab asja aga enamgi huvitavamaks ja usutavamaks, on fakt, et Grand Theft Auto IV oli oma arendusprotsessis kasutusel koodnime "FROZEN" all. (Intervjuu Michael Hollick'uga.)

RUSH-i seost Take-Two ja Rockstar Games'iga näitab 9. septembril näitleja Robert Esparza poolt tehtud tviit: "Got body scanned for my role in the video game 'Rush', coming out on Rockstar Games." Sama näitab ka Shandar Robinsoni CV-sse märgitud "Inner city female street" roll Take 2 projekt "RUSH"-ile.

RUSH-ile otsitud tegelased olid üsnagi sarnased GTA-stiilile, alustades valuvaigistite all vaevlevast neorootilisest koduperenaisest ja lõpetades hipide ning raseerimata naisspiritualistidega.

Kahes kirjelduses oli välja toodud ka California ja Beverly Hills, mis peaks viitama tõenäolisele Los Angelese (San Andrease) tegevustikule.

Täisnimekiri ja lühikirjeldused Rush-ile otsitavatest näitlejatest Agency kodulehel.

Allikad: RockstarBase, iGrandTheftAuto