Järgmine GTA?


IGN-i toimetaja Jim Reilly kirjutas oma twitter'is: "Kuulsin eile õhtul huvitavaid asju uue Grand Theft Auto kohta."Kaskadöör Declan Mulvey lisas aga hiljuti oma resümeesse uued tööotsad, mis hõlmasid motion work'i nii Grand Theft Auto V-le kui L.A. Noire'ile lisaks varasemalt nimekirjas olnud Max Payne 3-e, Manhunt 2-e ja Red Dead Redemption'i kõrval.

Uudise levides kontakteerus Computer and Video Games Mulvey'ga, kes rääkis et tegu oli kõigest kerge näpuvääratusega ning tegelikult soovis ta oma resümeesse kirja panna "Grand Theft Auto IV". Peatselt peale seda muutus "V" "IV"-ks ja nimekirjast eemaldati juba varem seal asetsenud Max Payne 3 ja L.A. Noire.

Ehkki GTA IV ilmus Red Dead Redemption'ist juba kaks aastat varem, ei ole tema varasemas resümees mainitud Grand Theft Auto IV-ja ning samuti ei ole Mulvey't ennastki mainitud ei IV-ja ega selle episoodide lõputiitrites.

Mulvey esialgne, GTA V-e ja praegune resümee.


Lisaks eelnevale registreeris 'Rockstar Games' endile hulga uusi domeene...

Algselt oli nende domeenide registrandiks märgitud 'Rockstar Games', see asendus peatselt aga Take-Two'ga ning on praeguseks eemaldatud.

Nagu domeeniinfoandmebaasist näha, on domeenid registreeritud Network Solutions'i kaudu, mida Rockstar Games oma domeenide registreerimiseks üldjuhul ka kasutab. Domeenid, mida nad ei soovi enese nimel avalikustada, registreeritakse Network Solutions'i privaatteenusele ning nagu who.is näitab, on need domeenid nüüdseks sinna ka jõudnud.

Allikas: RockstarWatch