Rootsi veebikaupluse Webhallen.com'i tootenimekirja on hiljuti lisandunud nii Xbox 360, PS3 kui PC platvormidele märgituna Grand Theft Auto V.

Arvestades Webhallen'i laiahaardelisust Rootsi maastikul, võis Rockstar neile tõesti avaldada veidi siseinfot mis nüüd avalikuseni jõudis - seda ka faktist, et sama veebikauplus lisas oma tootenimekirja ka PS3-e GTA IV-ja komplekti ennem selle teatavaks tegemist, kuid siiski tundub antud leid hetkel lihtsa turundustrikina.

Grand Theft Auto V

2 aastat peale GTA IV ilmumist oleks tõenäoliselt ka juba paras aeg uue järjeloo teatavaks tegemiseks, arvestades et GTA4-ja hakati arendama koheselt peale San Andrease ilmumist 2004. aastal ning sellekohane avalik teadaanne järgnes 2006. aasta E3-l.

Samas ei tasu seekord mainimata jätta, et Rockstar North on olnud ametis ka Grand Theft Auto IV-ja episoodide The Lost and Damned'i ja The Ballad of Gay Tony arendamisega ning pihukonsoolidele loodud Chinatown Wars'i abistamisega. Lisaks sellele aitasid nad ka Red Dead Redemption'i loojat R* San Diego't müüginumbreid lööva vesterni loomisel. Kõige suurem käimasolev väljakuulutatud projekt R* North'i poolt, mis võib panna järgmise GTA veel pikale ootele, on aga PS3-e eksklusiiv Agent.

Ärme unusta, et selle aastase E3-e ootustes lubas Rockstar Games mängumessil osalemise asemel korraldada omaenda pressikonverentsi, mis on veel seniseks toimumata jäänud.