GTA: San Andreases on võimalik varastada majadest ka asju.
Selle tarvis ei lähe sul vaja midagi muud, kui ainult autot nimega BOXVILLE.

Varastada saab ainult kella 20:00 ja 06:00 ajavahemikul.

Missiooni eesmärk on teenida vähemalt $10 000 varastatud esemete eest.

Varastada saab ainult nendest majadest, millel on kollane nool ukse ees. Majja astudes ilmub ekraanile mõõdik, mis näitab, kui palju lärmi sa teed. Kui mõõdik täis saab, on majaomanik sind kuulnud ning sul on 10 sekundit aega majast lahkumiseks, vastasel juhul tekib sulle 3-e tärnine politsei sappa. Selle vältimiseks on 5 võimalust:

 1. Liigu majas kükitades ja aeglaselt nii, et mõõdik täis ei saaks ja varasta asjad ära. Õues võid sa joosta.
 2. Kuna sulle antakse automaatselt vaigistatud püstol kätte, siis otsi tubadest üles elanikud ja likvideeri nad vaikselt. Nüüd kaob mõõdik ära ja sa võid majas niipalju lärmi teha, kui süda ihkab.
 3. Kui toas on mitu inimest ja teine märkab sind kui sa esimest kõrvaldad, kõrvalda ka tema kiirelt ja jookse kähku majast välja, sest sul on 10 sekundit aega enne, kui politsei kohale tuleb. Nüüd mine majja tagasi ja mõõdikut pole enam ning võid jällegi niipalju lärmi teha, kui soovid.
 4. Mõnel juhul on inimesed kohe esimeses toas, kuhu sa sisse astud ja loomulikult märkavad sind. Sel juhul tapa niipalju, kui saad 10 sekundi jooksul ja jookse kähku välja enne, kui politsei kohale jõuab. Kui oled väljas, mine uuesti sisse ja korda protseduuri kuni kedagi pole majas ja saad rahulikult tegutseda.
 5. Saab ka nii, kui jooksed kähku varastatava asjani ja jooksed võimalikult kiiresti sellega välja. Võid nii teha kuni maja tühi, sest majja tagasi pöördudes on 10 sekundi aeg kadunud. Vaata ainult, et sa ei takerdu kuhugi kinni.

Majast saab varastada ainult telekaid, videomakke, muusikakeskusi, mikrolaineahjusid ja telekamänge.

Kaval nipp on otsida 2 kõrvuti asetsevat maja, mida saab varastada. Kui oled ühe tühjaks varastanud, siis mine kõrvalolevasse majja ja varasta see tühjaks. Nüüd, kui see on tühi, saad esimese maja juurde tagasi pöörduda ja selle uuesti tühjaks varastada ja protseduuri korrata. Esimeses majas on esemed ja elanikud tagasi siis, kui sa oled teise majja sisse astunud.

5-ndat varianti ja seda nippi kasutades on võimalik 30 eset varastatada.

Eseme peab viima Boxville’i. Kaval oleks auto tagumine ots pöörata maja ukse poole, kuna niii säästad aega. Varastatud asjade eest raha saamiseks tuleb sul need korjamispunkti viia. Kui sul on politsei kannul, pead sa temast lahti saama. Kindlasti vaata, et aeg otsa ei saaks.

Raha saad sa vastavalt esemete arvu järgi. Kuna missiooni eesmärk on saada vähemalt $10 000, pead sa kuskil 23 eset varastama.

 • 5 eset $500
 • 10 eset $2000
 • 15 eset $4500
 • 20 eset $8000
 • 25 eset $12500
 • 30 eset $18000