Loco Low Co.

Loco Low Co. on mõeldud ainult Lowrideritele. Siin saab modida järgnevaid autosid: Blade, Broadway, Remington, Savanna, Slamvan, Tornade ja Voodoo. Pood ise asub Los Santoses, ning sinna saab minna alles peale missiooni nimega "Cesar Vialpando".

TransFender

TransFenderis saab modida kõiki autosid peale lowriderite ja sport autode. Selle poe võid leida kolmest kohast: Lemple, Los Santos; Doherty, San Fierro; ja Come-A-Lot, Las Venturas. Kui uks ei avane sinu autole, siis see tähendab, et seda saab modida mõnes teises poes.

Wheel Arch Angels

Wheel Arch Angels asub Ocean Flats, San Fierros. See pood on mõeldud ainult sport autodele, ning tooted on selles poes kallid. Eksklusiivsed osad selles poes on Alien ja X-Flow osad, mida on võimalik osta esi ja taga kaitseraudadele, spoileritele, külje ääristele ja summutile.

Pay N Spray

Pay N Spray on parim koht, et saada politseid omal sabast ära. Sõida ükskõik millisesse nendest, ning sa saad uue mootori ja värvi ainult 81.06€ eest. Ära eksi 30 sekundi jooksul seaduse vastu, ning politseid ei tunne sind enam ära.