Carl "CJ" Johnson


Hääl: Chris "Young Maylay" Bellard


Olles elanud viis aastat Liberty City's, naaseb Carl Johnson (mängu peategelane) nüüd tagasi oma kodulinna Los Santos'esse, kuhu ta oli sunnitud oma ema surma tõttu tagasi tulema, et asjad paika panna. San Andreas'es leiab Carl ennast tagasitiritult tänavaellu, mida ta ükskord püüdis maha jätta. Ta reisib mööda tervet San Andreas'e osariiki, et saada kontroll tänavate üle ja päästa oma perekond. Rääkides perekonnast ei taha ta kohe kuidagi kaotada oma õde Kendl't või oma venda Sean'i.

Sean "Sweet" Johnson


Hääl: Faizon Love


Sean Johnson on Carl'i vanem vend, kes on äärmiselt ustav oma gängile, kuid ta usub et Carl on süüdi nende noorema venna Brian'i surmas. Ta iseloom ei ole just kõige sõbralikum, kuid ta mõtleb ainult Orange Grove Families'i jõugu liidripositsioonile asetamisele. Ta ei salli fakti, et tema õde Kendl käib Cesar Vialpando'ga, sest Cesar kuulub gängi nimega Varios Los Aztecas. Sean ei austa Carl'i, kuna viimane ei ole ära maksnud oma "võlgu" Sean'ile.

Kendl Johnson


Hääl: Yo Yo


Kendl Johnson on Carl'i õde, kes vaidleb väga palju oma venna Sean'iga. Ta on õnnetu, sest Carl'i ei olnud läheduses et aidata oma perekonda. Ta käib Cesar'iga, kes on Carl'i lapsepõlve sõber ja gängi Varios Los Aztecas liige. Kendl ütleb, et ta on Johnson'i perekonna "ajuks", kuna ta üritab alustada äriga. Kendl on peale Beverly (Carl'i, Sean'i ja Kendl'i ema) surma võtnud tema koha üle Johnson'i majas.

Melvin "Big Smoke" Harris


Hääl: Clifton Powell


Melvin Harris on kauaaegne perekonna sõber ja Grove Street Families'i liige. Ta on ülekaaluline, ning ta kinnisideeks on raha.

Lance "Ryder" Wilson


Hääl: MC Eiht


Lance Wilson on Carl'i üks vanim sõber. Ta on lühike, kõhn ja vägivaldne. Missioonis "Ryder" on ta õnnetu, sest ta avastas et The Well Stacked Pizza omanik ei austa enam Grove Street'i, kuna viimane puhastas ära gängi graffiti oma seintelt.

Cesar Vialpando


Hääl: Clifton Collins, Jr.


Cesar Vialpando on Carl'i lapsepõlve sõber. Ta on üle kogu keha ulatuses tätoveeritud. Cesar käib Kendl'iga. Ta kinnisideeks on varastatud autod ning juhtida ülespoole gäng Varios Los Aztecas, mis vaikselt kahaneb. Cesar on Catalina nõbu.

Jeffery "OG Loc" Martin


Hääl: Jonathan Anderson


Jeffery Martin on isehakanud räppar. Tal puudub kriminaalne minevik peale paari maksmata parkimistrahvi. Muusikast rääkides on ta välja tulnud vaid ühe albumiga, milleks on "Straight from Tha Streetz" ning mille ta lindistas lühidalt peale vanglast vabanemist. Mõned ütlevad et ta on hulleim räppar ajaloos, teised ütlevad et see on hoopis uus stiil hip-hop'ist. Ainus inimene kes teda takistab staariks saamast on Maddog (vähemalt nii arvab Jeffery).

Mark "B-Dup" Wayne


Hääl: Jayceon Taylor


Mark Wayne kolis hiljuti oma Ganton'i kodust Glen Park'i (Ballase territooriumile).

Wu Zi Mu


Hääl: James Yaegashi


Sõbrad kutsuvad teda nimega "Woozie". See idamaine härrasmees juhib Mountain Cloud Boys'e, mis on Triads'i gängi üks osa. Vaatamata sellele, et Woozie on pime on ta treeninud oma meeli nii, et tema puuet ei pane üldse tähele. Ta on võitnud auhindu oma oskustega nii asjatundliku võidusõitjana kui ka golfi profina. Wu Zi Mu peab kaitsma Ran Fa Li'd, ning kõrvaldama oma rivaali The Da Nang Boys'i, et tagada oma koht Triads'i gängi ühes osas nimega the Red Gecko Tong. Wu Zi Mu tegutseb ka Four Dragons Casino's Las Venturas'es.

Ran Fa Li


Hääl: Hunter Platin


Tuntud ka nime all "Mr Farlie". Ran Fa Li juhib Triads'i ühte osa, mille nimeks on the Red Gecko Tong'i. Gäng The Da Nang Boys valmistub täiskolimiseks ühendriikidesse, ning nad saavad arvuka rünnaku ohvriks Ran Fa Li meeste poolt. Wu Zi Mu peab Ran Fa Li'le muljet avaldama et tagada oma koht Triads'i gängis the Red Gecko Tong.

Officer Frank Tenpenny


Hääl: Samuel L. Jackson


Frank Tenpenny on korrumpeerunud võmm, kes vihkab gänge ja tahab nendest vabaneda. Frank juhib Los Santose politsei gängi vastast üksust, mida teatakse nime all C.R.A.S.H. Vaatamata sellele, et ta ei salli Carl'i, leiab ta alati mingi vabanduse, et hoida teda elus.

Officer Eddie Pulaski


Hääl: Chris Penn


Eddie Pulask'i on samuti korrumpeerunud C.R.A.S.H'i üksuse liige ning lisaks on ta ka Frank'i parem käsi. Eddie püüab olla sama ülbe kui Frank, kuid seda ta muidugi pole ja ta jätab endast sellega halva mulje. Ta vihkab Carl'i.

Officer Jimmy Hernandez


Hääl: Armando Riesco


Jimmy Hernandez on kolmas ja uusim liige korrumpeerunud C.R.A.S.H'i üksuses. Vaatamata sellele ei ole Jimmy üldse nii pahatahtlik nagu Frank või Eddie. Ta kirjeldab ennast nagu 'head võmmi'. Jimmy ei nõustu Frank'i ja Eddie meetoditega, ning proovib hiljem neid paljastada. Kui Frank seda teada saab, maksab Jimmy selle eest kallist hinda.

Old Reece


Reece on CJ juuksur. Esimesena näed teda missiooni "Ryder" käigus Old Reece juuksurisalongis. Old Reece juuksurisalong asub Idlewood'is. Reece on olnud aastaid peamine uudisteallikas Idlewood'is, ning kui sa vajad infot, maksa talle visiidi eest.