Staadioni missioonid

San Andreases on 4 staadioni missiooni: 8-Track, Bloodring, Kickstart ja Dirt Track.

8-Track - Los Santose staadionil. Sarnane Vice City hotringile, kuid on mitu korda raskem. Sa pead sõitma 12 ringi 12 vastasega ja autot parandada ei saa. Auto õhkulendamisel on kõik läbi. Rada on 8 kujuline. Kõige lihtsam on alguses esimeseks saada ja siis läheb ülejäänud juba kergelt. Nagu ka teistel staadioni missioonidel ainult esimene koht loeb. Auhinnad: 10 000$ ja Hotring racer ning Monster

Bloodring - San Fierro staadionil. Sarnane romurallile. Siin pead sa läbi chekpointide sõites saama oma ajaks vähemalt 60 sekundit. Igast chekpoindist läbisõitmine lisab 15 sekundit. Kõlab kerge? Kaugel sellest, 20 teist autot tahavad ka neid chekpointe saada ja nad tulistavad ja rammivad ka veel, et su elu hullemaks teha. Sulle antakse Bloodring Banger, mis on äärmiselt kehva juhitavusega. Auhinnad: 10 000$ ja Bloodring Banger

Kickstart - Las Venturase staadionil teisipäeval, neljapäeval, reedel, laupäeval ja pühapäeval (Tuesday, Thursday, Friday, Saturday ja Sunday) Sama, mis Dirt Ring Vice Citys. Eesmärgiks on vähemalt 26 punkti saada aja jooksul, kogudes erinevat värvi ringe/kerasid. Roheline annb 1 punkti, kollakas-oranž 2 punkti ja punane 3 punkti. Auhind: Dune

Dirt Track - Las Venturases esmaspäeviti ja kolmapäeviti. (Monday ja Wednesday) Sarnane 8-trackile ainult rada ja sõiduk on teine. Eesmärk saada esimeseks 12 võistleja ees. Sõidad Sanchez-iga. Rada on kurviline ja hüpetega, hea on see, et teised võistlejad kukuvad päris tihti. Auhinnad: 25 000$ ja BF Injection

Kulleri missioonid

100% tegemiseks on vaja ka igas linnas lõpetada kulleri missioonid. Need on sarnased Vice city pizzapoisi missioonidele.

Missioon algab, kui sa istud ratta selga. Missioooni põhimõte on selles, et sa pead mööda linna sõitma ja erinevatesse kohtadesse pakke viima. Kõik toimub aja peale. Paki pead viskama läbi punase ringi. Seda saab teha vaadates sõidu ajal kõrvale ning samal ajal visates. Kui pakk kukub mööda saad selle üles võtta ja uuesti proovida. Kui aga läheb läbi, saad sa liikuda järgmise ringi juurde. Kokku on 4 levelit. Pärast iga leveli lõpetamist saad sa vastavalt ajale ja kätte jäänud pakkide arvule palgatšeki. Missioon on läbi, kui sa lõhud oma sõiduvahendi ära või saab aeg otsa.

Los Santos - Roboi's Food Mart
Ukse juures on kohe üks BMX, istu selle peale ja missioon algab.
Pärast 4 levelit on Roboi's Food Mart sinu ja sa saad sealt raha võtta. (Ilmub $ märk ja sinna koguneb kuni 2000$)

San Fierro - Hippy Shopper
Missioon algab, kui istud seal asuva Freeway'le.
Pärast 4 levelit on Hippy Shopper sinu ja sa saad sealt raha võtta.(Ilmub $ märk ja sinna koguneb kuni 2000$)

Las Venturas - Burger Shot
Missioon algab, kui istud seina ääres oleva Faggio'le.
Pärast 4 levelit on Burger Shot sinu ja sa saad sealt raha võtta.(Ilmub $ märk ja sinna koguneb kuni 2000$)

Varjatud missioonid

San Andreases on 3 varjatud missiooni, mis tuleb ära teha, kui tahad 100% saada. Auhindadeks on raha v.a BMX-il.

Los Santose BMX missioon
BMX leiad kergelt üles. Su ülesanne on koguda punaseid kontrollpunkte. Need asuvad erinevatel kõrgustel. Ülessanne toimub aja peale, kuid iga kogutud punkti eest saad sa 10 sekundit aega juurde. Missioon on edukalt lõpetatud, kui oled suutnud kõik ringid ära koguda. Missioon on läbi kukkunud, kui aeg saab otsa või lahkud ratta pealt liiga kauaks.

San Fierro NRG-500 missioon
NRG-500 on kohe seina ääres. Siin pead sa samuti nagu BMX missioonis koguma punaseid kontrollpunkte/ringe, ainult sõidad sa NRG-500-ga. Ka siin saad iga kogutud punkti eest 10 sekundit lisaaega ja missioon on lõpetatud, kui kõik punktid on kogutud.

Mount Chiliadi võistlused
Otsi mäe tipust mägijalgratast. Võistlused algavad 07:00 ja 18:00 vahel. Kokku on mäe otsas 3 võistlust. Siin pead sa sõitma läbi kontrollpuktide finišisse mäe jalamil. Start ja finiš on alati ühes kohas.

  1. Scotch Bonnet - kui oled selle võitnud on järgmine rada saadaval.
  2. Birdseye Winder - kui oled selle võitnud on järgmine rada saadaval.
  3. Cobra Run

Võistlused lähevad järjest raskemaks, kuid vastsed kukuvad ka päris tihti ja kui sa ei kuku, siis on sul kergem neile järgi jõuda. Kuid isegi, kui sa kukud on sul hea sõidu korral võimalus neile järgi jõuda.

Valet parking

Pärast missioni "555 WE TIP" on võimalik teha lisamissione parkides autosi hotelli juures. Kui sa oled missioni "555 WE TIP" ära teinud tuleb sinu garderoobi Special Outfit (ehk siis jooksupoisi ülikond). Pane see selga ja mine hotelli juurde (San Fierro kesklinn) ja pargi autosi.

Põhimõte on läbida 5 levelit autoparkimist, et saada osalus hotellis kust sa saad regulaarselt raha 1000$.

  1. level - pargi 3 autot 2 minuti jooksul
  2. level - pargi 4 autot 2 minuti jooksul
  3. level - pargi 5 autot 2 minuti jooksul
  4. level - pargi 6 autot 2 minuti jooksul
  5. level - pargi 7 autot 2 minuti jooksul