San Andreas tähistab pühapäeval oma kümnendat aastapäeva 2004. aasta debüüdist. Sel puhul saab mängu Xbox 360 versioon uuenduskuuri osaliseks.

Kuna mäng eksisteeris Xbox 360-l originaalse versiooni emulatsioonina, võime pigem eeldada, et mängu ilmumist uuele generatsioonile see kaasa ei too.

Mäng on regioonivabalt saadaval hinnaga vaid 3.79€ / $3.79 / £2.99

Vaata ka nimekirja GTA: San Andreas'e Xbox 360 saavutustest

Kuigi GTA San Andrease väljatulekust möödub peagi 10 aastat, siis sellegipoolest laseb Rockstar Games peagi Steami versioonil välja uuenduse, mis on mõnes mõttes hea, kuid üks osa uuendusest ei pruugi paljudele meeldida.

SteamDB veebileht, kus saab jälgida Steamis olevate mängude muudatusi ja uuendusi, teatab, et Rockstar Games testib Steamis San Andrease uuendust, mida aga kasutajad veel alla laadida ei saa, kuna see on parooliga kaitstud. Kui uuendus Steami üles laaditi, ei olnud see alguses parooli all, mistõttu mõned kasutajad said uuenduse juba alla laadida ja pajatada, mida uuendus mängus muutis.

Uuenduse saanud kasutajad on öelnud, et GTA San Andreasesse väidetavalt lisati Xinput tugi, millega saab uuemaid kontrollereid mugavamalt ja lihtsamini seadistada ning lubatud kasutada kontrollerite mitmeid muid funktsioone/nuppe. Näiteks hetkel peavad kasutajad tõmbama mõne kolmanda osapoole programmi, mille abil saaks GTA San Andreases kasutada Xbox 360 pulti. Xinput toega töötab Xbox 360 kontroller mängus ilma lisatööd tegemata ja muid programme hankimata.

Halb külg on aga see, et mängust eemaldatakse mitmeid laule, mille nimekirja leiate SIIT. Sellest saadi aimu, kui märgati, et audiofailid on muutunud mahult väiksemaks. Samad laulud on puudu ka San Andrease mobiiliversioonist, mis lasti välja eelmise aasta detsembrikuus. Sarnane olukord oli paar aastat tagasi ka Vice City uuendusega, millega eemaldati mängust mitmeid laule. Siis aga Rockstar Games tuli välja lahendusega, et kasutajad, kes olid Steamist enne uuenduse väljalaskmist Vice City ostnud, neile jäid kõik laulud ikkagi alles. Hetkel ei ole Rockstar Games'ilt kinnitust, kas ka San Andrease uuenduse lõpliku versiooniga jäävad praegustele kasutajatele beta versioonis puuduolevad laulud alles või siiski eemaldatakse need kõigilt.

Kindluse mõttes soovitame teha kõikidel Steami San Andrease versiooni omanikel enda San Andrease kaustast tagavarakoopia juhuks, kui lõplik uuenduse versioon ikkagi eemaldab mängust eelpool viidatud laulud.

San Andrease nutiseadmete versioon on saadaval nii iOS, Androidi kui ka Amazon Kindle seadmetele 5.99€ eest. Windows Phone`i versioon on tulekul.

Grand Theft Auto: San Andreas, aegumatu PS2-klassika on alates detsembrist saadaval iOS, Android, Amazon Kindle ja Windows Phone seadmetele!

San Andreas

Varasemalt on valitud seadmetele ilmunud ka nii GTA III kui Vice City 10-aastapäeva mobiiliversioon.

San Andreas'i mobiiliversioon omab kolme erinevat juhtimisskeemi ning uuesti üles ehitatud checkpoint-süsteemi, mis tagab sujuvama mänguprogressi.

Viide: Rockstar Newswire

Grand Theft Auto: San Andreas

Väljaandja:
Rockstar Games
Arendajad:
Rockstar North

Platvormid ja ilmumiskuupäevad:

PlayStation 2

    • US 26. oktoober 2004
    • EU 29. oktoober 2004
    • JP 25. jaanuar 2007


PCXboxXbox 360

  • US 7. juuni 2005
  • EU 10. juuni 2005
  • 4. jaanuar 2008 (Steam - PC)
  • 20. oktoober 2008 (Xbox Originals - Xbox 360)


Multiplayer: PS2, Xbox (360) - 2 mängijat

Ametlik leht: http://rockstargames.com/sanandreas

Eile Ameerikas peetud tänupühade raames on terve Xbox Live sel nädalal täis erinevaid sooduspakkumisi, kus tänase "musta reede" raames jõudis kord ka Grand Theft Auto: San Andreas'eni, mis on ainult täna saadaval kõigest 400 MS punkti eest (tavahind 1200 punkti).

Täiendus: San Andreas on regiooniluku all, mistõttu saame meie mängu tõmmata ainult läbi VPN-i.

Viited: Majornelson.comXbox.com

Käesoleva nädala jooksul on Xbox 360 omanikel olnud võimalik soetada endale "Deal of the Week" raames originaal-Xboxi allalaetav versioon Grand Theft Auto: San Andreasest 33% odavamalt. See tähendab, et senise 1200 MS punkti asemel on kuni 22. märtsini mäng saadaval kõigest 800 punkti eest.

Lisaks San Andreasele on antud nädalapakkumisena sama soodushinna eest saadaval veel ka teinegi Rockstar'i suurhitt, soomlaste Remedy Entertainment'i poolt arendatud Max Payne 2.

link - Major Nelson'i blogi

Kas tahaksid Liberty City autosid näha San Andreases? Kui jah, siis palun väga, nüüdsest saab Liberty City autod üle tuua San Andreasesse (peamiselt autod GTA III-e Liberty Cityst). Seda kõike tänu Onepiece modile!

Modi saad alla laadida siit.

Teemaalased lingid:
GTAGaming

Neli aastat tagasi, 26. oktoobril 2004, sai RockstarGames hakkama suurima mänguga sel ajal. Mäng sai ülipopulaarseks ja reitingud tõusid. Lubagem esitleda teile seda sünnipäeva last, kes sai eile 4 aastaseks. Selleks on GTA: San Andreas ning väike üleskutse - teeme sünnipäevalapsele rõõmu ja teeme ühe väikese mängu tema austuseks. Kõikidel kellel on GTA: San Andreas võiks mängima minna ja jagada enda rõõmu.

AMETLIK GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS VEEBILEHT

Teaser Trailer: Welcome to Lost Santos
Ametlik Trailer #2

Microsoft on teatanud, et GTA: San Andreas (mis on xboxile juba ilmunud plaadiversioonina) on alates järgmisest nädalast Xbox LIVE's saadaval ostmiseks 1200 punkti eest.

Ameeriklastel avaneb võimalus mäng osta juba eesoleval esmaspäeval, kuid mängijad väljaspool Põhja Ameerikat peavad ootama kauem, kuni Microsoft kinnitab oma plaanid. Eesti kroonidesse konverdituna hakkab mäng maksma kuskil natuke üle 150.- (oleneb mis hinnaga saad kätte MS punktid).