Paljud teavad, et meil on tavaks saanud igasuguste loosimiste korraldamine ning seekordki pole mingine erand. Sellel korral teeb meie veeb ajalugu, sest tänavu on pandud välja võimsamad auhinnad.

Meie loosimistel on veebileht ka kus uueneb informatsioon ning saate rohkem teada loosist. Samuti teeme ka iga nädal ülevaate loosi hetkeseisust.

GTAveeb.ee korraldab järjekordselt koostöös Andrico'ga ajavahemikus 20. veebruar kuni märtsi lõpp (kuupäev täpsustamisel) senini võimsaimate auhindadega loosi meie veebi ajaloos, mille peaauhinnana loosime välja kaasaskantava mängukonsooli Nintendo DS'i ning peagi ilmuva värskeima osa GTA seerias, Grand Theft Auto: Chinatown Wars'i.

Kuidas osaleda?

Osalemiseks saada sõnum sisuga:
OSALE GTA email
(näide: OSALE GTA See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Sõnum saada numbrile 13011
Ühe sms'i hind on 10.-

Lisaauhinnad

Heameelega saame ka seekord teatada, et ei jää seegi loos ilma lisaauhindadeta, kuna sel korral on meil välja panna GTA4 plakatid kes jääb teisele kohale.

Sponsorid

Andrico OÜ on 1993. aastal asutatud hulgikaubandusega tegelev ettevõte, kes pakub oma klientidele suurimat ja parimat valikut elektroonilist meelelahutust, mille sekka kuuluvad eelkõige arvutimängud, konsoolimängud, mängukonsoolid, arvuti lisatarvikud, filmid, muusika ja DVD plaadid.