GTAveeb.ee korraldab koostöös Andrico OÜ-ga suure GTA 4 PC loosi, mille peaauhinnana loositakse kõikide sms-saatjate vahel välja GTA IV PC versiooni.

Kuid see pole veel kõik, kuna meil on välja panna ka lohutusauhinnad, milleks on GTA: San Andreas-e PC versioon ning ekslusiivne Grand Theft Auto 4 särk, mis on loodud Rockstar Games'i endi poolt.

Auhindade võitmiseks tuleb saata SMS, mis osaleb loosimisel - tuletan meelde, et mida rohkem sõnumeid saadad, seda suurem on võimalus võita!

Kuidas osaleda?

Osalemiseks saada sõnum sisuga:

WIN GTA email (näide: WIN GTA See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Sõnum saata numbrile 13011

SMS hind: 10 EEK

Sõnumeid saate saata 21.oktoobrist  kuni 19. novembrini (19.11.08 sealhulgas). Võitjad teeme teatavaks 20. novembril ning pakid paneme teele 21. novembril.

Auhinnad paneb välja ANDRICO OÜ ja GTAveeb.ee tagab kohaletoimetamise vastavatele aadressidele.
Võitjate nimekiri pannakse välja GTAveeb.ee events lehele, see on spetsiaalne leht GTA 4 loosimise jaoks.

Peasponsor

Andrico.ee - on 1993. aastal asutatud hulgikaubandusega tegelev ettevõte, kes pakub oma klientidele suurimat ja parimat valikut elektroonilist meelelahutust.

Meediapartnerid

Hinnavaatlus.ee - on 1998. aasta algusest tegutsev suurim hinnainfot edastav Interneti-keskkond Eestis, mis aitab leida erinevaid arvutustehnika tooteid ning võrrelda nende hindu.

Ilm24.ee - on uus ja kiirelt arenev veebiportaal. Siin kuvatakse esimesena Eestis koguni 15-ne päeva ilmaennustus ning kogu ilmainfot on üle Eesti mugav jälgida.

Noortele.eu - on meelelahutusportaal noortele.