Nagu pealkirjastki aru saada, tahaksin kõigepealt kõigile Xbox 360 omanikele (ning ka kõigile, kelle sõbral või tuttaval on olemas eelpool nimetatud konsool) meelde tuletada, et meil on hetkel käimas GTA IV: The Lost and Damned loos, kus me loosime välja kaks komplekti 1600'seid Xbox LIVE MS punkte. Võimalus üks neist kahest komplektist punktidest endale võita on veel üpris suur, kuna senimaani on loosist osavõtnuid palju vähem kui me algul arvestasime.

Loosi paneme kinni esmaspäeva õhtul kell 22:00, et saaksime välja selgitada võitjad ning nendega ühendust võtta ning välja uurida, milline oleks neile parim viis punktide edastamiseks. Arvatavasti võtamegi võitjatega ühendust Xbox LIVE'i gamertag'i kaudu, saates talle sõnumi, kuid välistatud ei ole ka maili teel ühenduse võtmine, niiet soovitan kõigil osavõtnutel kindlasti homme õhtul peale eelpool nimetatut kellaaega oma Xbox LIVE kontot kontrollida.

Peale selle räägiks veebiuudistest niipalju, et nagu näha, ei ole me praegust veebidisaini eriti uuendanud (isegi jõulumüts on meie logol veel peal) ning seda siis seepärast, et käsi on uue disaini valmistamine, millega koos üritame ära parandada paljud ilmsiks tulnud vead ning loodetavasti üritame peagi avada ka uued veebiosad. Valmis on saanud ka uus disain meie sündmustelehele ning uue disaini proovime lähiajal saada ka foorumile.

Viide sündmustelehele