Esimese uudisena on mängublog videogaming247 kirjutanud, et nad on neile usaldusväärsetest allikatest teada saanud, et selle aastasel Leipzig-i Games Conevntion-il näidatakse esmakordselt GTA IV PC versiooni.

VG247 has learnt from a source close to Rockstar that the PC version of GTA IV will be shown behind closed doors at Games Convention next week.

No clue on specifically what’s to be shown, but expect the first pieces to pop up after the show.

GC’s looking quite hot this year, innit?

Viide: videogaming247 - GTA IV PC to be shown to press at Games Convention


Rockstar Games andis eile teada, et GTA IV lokaliseeritud Jaapani versioon ilmub PlayStation 3-e ja Xbox 360-e peale 30. oktoobril 2008.

New York, NY – August 15, 2008 – Rockstar Games, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), announced today an October 30, 2008 release date for the localized Japanese version of Grand Theft Auto IV for the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft and the PLAYSTATION®3 computer entertainment system.

Developed by series creator Rockstar North, Grand Theft Auto IV was released in North America and Europe on April 29, 2008, selling 3.6 million units on the first day of release, and 6 million units in the first week. Critics from across the globe have showered the game in unanimous praise for its immersive storytelling; culturally eclectic soundtrack; an unparalleled level of detail in Liberty City; and sixteen player multiplayer with more than a dozen online modes for endless replayability.

Viide: Take2 pressiväljaanne


Koos GTA 4 PC-le teatamisega on Rockstar välja saatnud ka uue kaanepildi, mis näeb välja järgnev:

GTA IV PC

Nagu kaanepildi pealt nähagi võib, ilmub PC versioon nime all Games for Windows ning ka võimaldab kasutada LIVE-i. Kahjuks pole veel kuulda olnud, kas Xbox 360-e ja PC versiooni vaheline mängitav side on võimaldatud. Microsoft on lisaks veel teatanud, et teenusel hakkab olema omaenda Marketplace, kust mängijad saavad oma mängudega seotud kraami osta.


Nagu enamus Xboxi sõpru juba teavad, hakkab selle aasta lõpu poole olema Xbox 360-e peal palju uusi võimalusi - sealhulgas ka võimalus installida mänge kõvakettale. See uus võimalus peaks vähendama ka laadimise hetki. Kuigi GTA IV on installitud sinu Xboxi peale, peab mängimise ajal ikkagi ka plaat sees olema ning seda tõestamaks, et sul on GTA 4 ikka ka päriselt olemas. Kui GTA IV on installitud sinu Xboxi peale, peaks mängu täielikuks suuruseks olema 6,8 GB, nagu näitab järgnev video: