Analüütik Todd Mitchell on intervjuus gamesindustry.biz'iga rääkinud, et tema analüüside kohaselt on järgmiseks aastaks oodata veel kahe allalaetava episoodi ilmumist GTA IV-le (sel korral nii Xbox 360 kui ka PlayStation 3 platvormidele) ning uue Grand Theft Auto ilmumist 2011. aastal:

"Ma eeldan, et GTA IV-le on ilmumas veel kahe uue allalaetavat sisupaki jagu uut materjali - sellist informatsiooni on vihjatud mulle, kuigi nende vormid on ebakindlad." lausus Mitchell.

"Meie väljavaated näitavad, et suurt edu on oodata Bioshock 2-le ning kokku nelja 'AAA' mängu ilmumisele, millest kaks on pärit Rockstar Games'ilt (Red Dead Redemption ja Agent) ning kaks 2K Games'ilt (Mafia II ja TBD). Lisaks sellele on oodata veel ühe GTA ilmumist PS2 platvormile (GTA: CW), suurt läbimüügiedu GTA: Chinatown Wars'i PSP versioonile ning kaht uut allalaetavat sisupakki nii X360 kui ka PS3 platvormidele. Aastasse 2011 jääks antud juhul 'GTA V' ilmumine."

Kuna tegemist oli kõigest spekulatsioonidega, ei tasu antud informatsiooni võtta tõepäraselt ennem, kui midagi sellekohast on ka ametlikult kinnitanud.

Teemaalased lingid:
gamesindustry.biz