Sõidukisse minemine


Avatud sõidukitesse sisenemiseks, olgu see siis kas auto, rong, paat või lennuk, vajuta PS2 puhul "kolmnurka", Xboxi korral "Y"-t ja PC puhul enterit. Välja saamiseks vajuta seda sama nuppu. Parim viis peatada liikuvat autot on seista või jätta teine auto soovitud auto ette, et juht peatuks, mispeale liigu kiiresti külje ukse kaudu sisse ja lükka juht välja.

Auto varastamine


Osad inimesed näevad mida sa pakid ja hea meelega annavad nende autod, kui sa üritad seda võtta. Aga teised võivad rünnata sind kui sa püsid paigal. Samuti ole ettevaatlik teiste auto varastega ja teised proovivad su autot varastada samuti. Kui sa lähed läbi karmi territooriumi nagu Chinatown, ole ettevaatlik. Kui sa jääd seisma liiga kauaks, siis vaenlase kamba liige ümber proovib sind visata autost välja.

Politsei sõiduki varastamine on natuke raskem. Erinevalt iga teise juhma juhi linnas, nemad tegelikult lukustavad uksed. Kui sa üritad varastada politsei sõidukit tee peal, ukse lukk takistab sind ja politsei hüppab autost välja ja arreteerib sinu. Õnneks, pärast ukse kinni löömist, kõik uksed on avatud. Oota kuni sa kuuled ukse kinni löömist või uks jääb ikka lukustatud sinu jaoks.

Parim viis auto varastamiseks on üritada reisija poolne uks, lase politseil lüüa kinni juhi poolne uks, siis ava oma uks ja sõida kiiresti ära enne kui politsei saab uuesti ukse avada ja sind arreteerida.

Kamba auto varastamine on ka natuke raskem, kui tsiviilelaniku auto varastamine. Kui sa võtad kamba auto, kõik tema kambakaaslased ja autod alal kohe hakkavad sinu ümber kogunema, et sind tappa. Sõida nii kiiresti sealt ära, kui saad.

Samuti ole ettevaatlik pargitud autodega. Osadel pargitud autodel on uksed lukus ja mõni kord auto alarm hakkab tööle, kui sa ühe võtad. Sa peaksid ootama vaikses alas kuni alarm lõppeb, sest kui politsei näeb sind autos, millel alarm töötab, siis ta peatab su.

Kui on aeg autost välja hüppamiseks...


Sa peaksid loobuma masinast milles sa oled sees, kui see peaks kohe hävinema. Kui su auto läheb põlema, siis HÜPPA VÄLJA. See on signaal,kui su auto kohe plahvatab ja see laseb enda ümbruses kõik õhku. Samuti, kui sinu auto on katuse peal ja ei tule uuesti rataste peale, siis mine sealt ära kiiresti, sest auto läheb kohe põlema ja plahvatab.