Rusikad

Rusikad, mis ei ole küll kõige efektiivsemad, kuid parem kui mitte midagi. Loomulikult saad sa neid alati kasutada.

Pesapalli kurikas

Inimesi sellega peksta on palju lihtsam. Kurikas on saadaval sinu salvestuskohas, kohe mängu alguses.

Püstol

See on relv, mida kannavad politseinikud. Mitte väga hea relv. Sa saad selle relva oma salvestuskohast, kui sa kogud 10 peidetud pakki.

UZI

Arvatavasti üks paremaid relvi mängus. See on kerge ning seega saad sa sellega ka joosta, samas saab sellega üpris kiiresti tulistada. See on ainuke relv, millega saad sooritada drive-by'sid. Sa saad selle relva enda salvestuskoha juurde, kui sa oled kogunud 20 peidetud pakki.

Pumppüss

See relv on üks võimsamaid. Kui Mafia peaks sinu peale vihaseks saama, tulevad nad sind otsima just selle relvaga. Sa saad selle relva endale, kui sa oled kogunud 40 peidetud pakki.

AK-47

Selle relva ainus viga on see, et sellega ei saa joosta. Saad selle oma salvestuskohta, kui sa oled kogunud 70 peidetud pakki.

M16

See relv on väga kiire tulistamisvõimega. Sa saad selle relva oma salvestuskohta, kui oled kogunud 90 peidetud pakki.

Snaiper

Hea relv tulistamiseks kaugelt. Relval on olemas ka suumimis võimalus. Sa saad selle oma salvestuskohta, kui sa oled kogunud 80 peidetud pakki.

Molotovi kokteilid

Hea viskerelv näiteks autode põlema panemiseks. Sa saad molotovi kokteilid oma salvestuskohta, kui sa oled kogunud 60 peidetud pakki.

Granaadid

Hea viskerelv, näiteks saab sellega autosid õhku lasta, kuid muidugi ei tohiks liiga lähedal plahvatavale granaadile olla. Saad need oma salvestuskohta, kui sa oled kogunud 30 peidetud pakki.

Leegiheitja

See on hea relv autode põlema panemiseks. Saad selle oma salvestusmaja lähedale, kui oled kustutanud 20 põlengut igal saarel.

Raketiheitja

Kõige plahvatuslikum relv neist kõigist. Selle relvaga saab autosid õhku lasta väga kergesti. Sa saad selle oma salvestuskoha lähedale, kui sa oled kogunud 100 peidetud pakki.