GTA 3-s on kolme erinevat tüüpi poode. Nendeks on "Ammu-Nation" (relvapood), "Pay and Spray" (autode ülevärvimise töökoda) ja 8-Ball'i pommipood.

"Ammu-Nation"


See on pood, kus saad osta hulga relvi, lihtsalt kõnni relva sisse, mida tahad ja sa saad endale automaatselt relva; ei ole vaja ID'd, lihtne. Mõned relvad ei ole kättesaadavad, kuni teatud missionid on tehtud. "Ammu-Nation" on Portland'is ja Stauntoni Island'il, aga ei ole Shoreside Vale's.

"Pay and Spray"


Kui sinu auto ei ole õiguskaitse sõiduk või häiresõiduk (eraldi FBI Autost) , saad sa sõita seda sellega siia. Sinu auto parandatakse ja ülevärvitakse i eest. Peale ülevärvimist sinu tagaotsitavuse tase kaob. See on hea koht, kus saad maha raputada politsei. Kui sinu auto on täiesti terve, sa saad oma autot üle värvida tasuta. Kui sa tahad enda autole kindlat värvi, tuleb sul nii kaua tagurdada "Pay and Spray"-sse, kuni sa saad enda autole soovitud värvi. GTA 3's on "Pay and Spray" igal saarel.

8-Ball'i pommipood


See on koht, kus saad autole pommi paigaldada i eest. Lihtsalt sõida sisse ja oota, kuni pomm peale pannakse ning siis vajuta vasakut Controlit, et aktiveerida pomm. GTA 3's on pommipood igas piirkonnas, kuid siiski igalt pommipoelt saad hankida erinevaid tüüpi pomme.

    Portlandis saad sa käivitamisele reageerivaid pomme. Kui sa pommi aktiveerid, siis auto plahvatab mootori käivitamisega . Kui sa ootad pätte, kes tulevad autot varastama, siis hüppa enne autost välja, kui nemad avavad ukse. Pärast auto varastamist vaata, kuidas nad sõidavad eemale ja nemad koos autoga plahvatavad.

    Stauton Islandil saad sa ajapomme. Pärast pommi aktiveerimist, pomm plahvatab mõni sekund hiljem, mistõttu on jooksmise mõte hea.

    Shoreside Vales saad sa kaugjuhitavaid pomme. Pärast pommi aktiveerimist sa saad liikuda igalepoole ning otsides oma relvade seast, leiad sa detonaatori. Veendu, et sa oled piisavalt kaugel pommist ning seejärel vajuta vasakut Controlit, et detoneerida pomm ja vaadata, kuidas see lendab õhku.