Import/Eksport garaaž asub Portlandi sadamas, kuhu sa pead autod viima nimekirja järgi sinna ja kui sa viid iga ühe auto sa saad sinna sisse minna ja valida autot mida sa tahad. Sa saad 1 it iga auto eest ja 200 it kui lõpepetad selle.

Üks Shoreside Vales on Cochranes ja informatsioon on sama mis üleval, aga ilmselt sa vajad teisi autosi, lihtsalt vaata nimekirja garaaži juures.

Häiresõiduki Kraana on lihtsalt väga vähesel määral lõunast Import/Ekspordi garaažist Portlandis ja seal ei ole nimekirja, kuid informatsioon on sama jälle ning sõidukid mida sa vajad on: Securicar, Moonbeam, Coach, Flatbed, Linerunner, Trashmaster, Patriot, Mr Whoopee, Blista, Mule, Yankee, Bobcat, Dodo, Bus, Rumpo ja Pony.

Securicar'i lahtimurdmine


Securicar'i lahtimurdmise garaaž on jälle Portlandi sadamas, see on seal, kus sa pidid kätte toimetama Securicari, sa tead pikka rida garaaže, see on üks ilma numbrita. Kui sul on sinna viidud 10 Securicarsi, saad sa esmalt 5 it, teine kord 4 it, kolmas kord 4 id ja nii edasi kuni saad kogumisega kokku 27 it. See on palju lihtsam kui sa oled lõpetanu Import/Ekspordi garaaži, sest Securicar on seal sees, nii saad ühe kaupa neid sealt välja tuua, siis ülekanda neid.