Vaba teema

Re: Vaba teema

PostitusPostitas j2mm » 31 Okt 2012, 21:01

kalev101, Tallinna Ülikool, Informaatika.
j2mm
Foorumi haldaja

PostitusPostitas Siim » 01 Nov 2012, 20:20

Ise gümn. 2. klass sots. suunaga. Plaan vast edasi õppima minna Sisekaitsesse või õigusteadust, ka meeida on hakanud huvitama, kuid aega veel mõelda ja seedida on.
Kasutaja avatar
Siim
Kaval suli
Kaval suli

PostitusPostitas KillerEST » 07 Nov 2012, 00:57

Mafia 2 kodanikud on kõik mõrvarid (vist)! xP

Nii et kui kogemata ajate seal kodaniku alla/teete muud paha, ärge tundke kahetsust vms. Ma seletan oma paari juhust:

Esimene juhus (see oli tekst saadetud MSNis, lisan muutmata siia): "ahaha :D:D...Mafia 2's sõitsin Delizia'ga (supercharger peal jms)..tegin kiiret sõitu sirgetel ja kurvides. Jõudsin sadamasse, kus hakkasin seal angaari juurest hoogu järjest võtma..jõudsin sinna kohani, kus on Dereki kontor. Nägin kaugelt, et üks tööline kastiga komberdab ees. Lasin kaugelt signaali ning ta viskas kasti maha ja läks kõrvale. Ma mõtlesin, et sõidan otse kastile otsa..mis seal ikka juhtuda väga saab :D? Kast läks vasaku külje alla, viskas auto üles (kiirus oli kusagil 130-140 mp/h), tegi ühe kaare õhus ning lendas küljega vastu ühe laohoone katuseäärt (õhulennu kaugus oli umbes Dereki kontorist läänepoolse veepiirini (pärast seda teed, mis läheb sadamast välja, paremale...põhja suunas)). Sain muidugi surma :D (kiirus oli sel hetkel vast kusagil 100 mp/h). Auto veel kukkus peaaegu vette. Esiots üleval jäi vertikaalselt käigusillale pidama (see asus nurgas, kus "vesi lõppes" ja tuli see ala, kus peal käiakse)."

Illustratsiooniks tegin nüüd kaardilt pildi (roheline enam-vähem sõiduteekond, punane õhus lend, kollane pärast kokkupõrget laohoonega auto liikumine) :
Pilt

---------

Täna veel jäi silma see asi (kusjuures mul ongi enam-vähem selline graafika; ei saa paremaks ka kruttida, kuna muidu ei jõua seda arvuti kõike välja arvutada ning kipub aeglaseks):
http://www.upload.ee/image/2808779/mafiabens.jpg
Olin parajasti oma Deliziaga (jälle :D) sõitmas mööda sirget, kui panin tähele, et bensiin hakkab otsa saama (kusjuures mängus ei ole võimalik autol bensiin otsa saada..lihtsalt on jäljendatud mootori vahelejättusid ning kiirus väga üle 40 mp/h sel juhul ei kasva). Miskipärast mõtlesin, et lõhun oma üsna värskelt remonditud auto ning sõitsin ühest aiast läbi, mis oli enne tanklat. Kui kujutada sellist aeda ette (ma ei ole väga hea seletaja, eelistan jooniseid):
,,.
----
,,,|
,,,|
,,,| *
,,,,,^
Siis ma tulin tärniga märgitud koha juurest ja kerge nurga all sõitsin aiale otsa. "^"-ga on märgitud liikumise suund enam-vähem. Auto suhtes risti oleva aia taga passis mingi vennas (märgitud "."-ga). Sõitsin kõigepealt aiale sisse, siis tõusin õhku ning puudutasin kergelt selle vennase mütsi. Lisaks sellele kukkus talle algselt autoga risti olnud aed kaela. Ta tuli mind muidugi autost välja kiskuma ning sai seepärast peksa :D (see oli ju siiski õnnetus, algselt ma teda ei näinud). Olukorda muutis see, et üsna lähedal oli politseiauto.

Aga ma jõudsin bensiini hakata juba laadima, kui politsei järsku nägi, et keegi tagaotsitav on bensiinijaamas (ehk siis mina). Kuna mul oli 3 tärni, siis neil oli "luba" mind kõmmutada. Nad suutsid lasta õhku ühe tankuri. Bensiinijaama töötaja ei teinud teist nägugi (pildil on näha, kuidas ta on just lõpetamas). Kui tankimine sai lõpetatud, siis ei olnud mul õnneks raskusi lahkumisega.

------

Viimane juhus oli paarkümmend minutit tagasi, kui jälle Deliziaga sõitsin kusagil 150 mp/h (sadama juures on üks hästi pikk-pikk tee, seal olen ma oma kiiruserekordi saanud, mis oli 272 km/h (169 mp/h) või 292 km/h (181 mp/h)..ei mäleta kumb, kuid see on meeles, et Delizia enam väga kiiremini ei suutnud minna. Kui sõita vastu seina/aiast läbi, siis ehk saab ka maksimumi kätte). Spidomeetril oli igastahes 140 mp/h piir ammu läbi. Pärast sai statistikast vaadatud järgi, mis kiirus tuli.
Ühesõnaga..sõitsin siis 150 mp/h kusagil ning olin ühest tee äärde pargitud autost mööda vingerdanud (sellisel kiirusel ei ole raske juhitavust kaotada :D), nii et närvi lõi juba korra sisse. Ja siis kaugelt näen, et üks Station Wagon minu suhtes paremalt poolt hakkab keerama väljapoole (ehk siis ta lülitas sisse vasaku suunatule). Mõtlesin, et ehk õnnestub mööda vingerdada, kuid see enesetapja jäi täpselt keset teed seisma. Ma ei jõudnud väga reageerida ning sõitsin otse külje pealt sisse ja sain surma. Kusjuures vahest nad jäävad õigel ajal seisma ning saab just mööda lipsatud...aga see kord mitte
Kasutaja avatar
KillerEST
Võimas kriminaal
Võimas kriminaal

PostitusPostitas Tyhikastija » 07 Nov 2012, 01:07

Dafuq? :huh:
Kasutaja avatar
Tyhikastija
Kriminaal
Kriminaal

PostitusPostitas KillerEST » 07 Nov 2012, 16:14

Mis osa tekstist arusaamatuks jäi? Tervenisti :D ?
Kasutaja avatar
KillerEST
Võimas kriminaal
Võimas kriminaal

PostitusPostitas m2giorav » 08 Nov 2012, 17:16

Äkki keegi oskab aidata? Probleem siis selles, et otsustasin üle pika jaa NFS Carboni arvutile peale panna ja seal see tuunimis alal saab kapotte ja muud muuta, näiteks õhuvõtuavad ja sellised, aga jama siis selles et ma ei saa neid kuidagi muuta. Kunagi väga ammu oli sama jama aga ma ei mäleta kuidas ma selle korda sain.
Ostan GTA IV-ja nänni.
Kasutaja avatar
m2giorav
Kurjajuurikas
Kurjajuurikas

PostitusPostitas j2mm » 08 Nov 2012, 20:19

Päris mängu alguses seda vist kohe teha ei saanud?

Kasutad koode või oled ikka ka sõite sõitnud juba?
j2mm
Foorumi haldaja

PostitusPostitas m2giorav » 08 Nov 2012, 20:35

Mõne sõidu olen teinud.
Ostan GTA IV-ja nänni.
Kasutaja avatar
m2giorav
Kurjajuurikas
Kurjajuurikas

PostitusPostitas m2giorav » 08 Nov 2012, 23:14

Sõnastasin vist veidi halvasti. Tahtsin öelda, et neid valida saab, aga neil neid avasid muuta ei saa.
Nagu siin: http://www.youtube.com/watch?v=IQF-W5-fnwU
Grew masinatel saan muuta.
E: Probleem lahendatud :D .
Ostan GTA IV-ja nänni.
Kasutaja avatar
m2giorav
Kurjajuurikas
Kurjajuurikas

PostitusPostitas Tyhikastija » 10 Nov 2012, 11:59

Keegi Richard Burns'i rallit ka mängib?
Kasutaja avatar
Tyhikastija
Kriminaal
Kriminaal

PostitusPostitas Modern » 10 Nov 2012, 17:33

nope.
Modern
Kaval suli
Kaval suli

PostitusPostitas JYRKA » 11 Nov 2012, 12:53

Tyhikastija kirjutas:Keegi Richard Burns'i rallit ka mängib?

Jep,g25-ga.Kõigeparem rallimäng mis eales tehtud.
JYRKA
Algaja

PostitusPostitas Tyhikastija » 11 Nov 2012, 18:26

Veab sul. Ma hõõrun Formula Force EX'iga.
Kasutaja avatar
Tyhikastija
Kriminaal
Kriminaal

PostitusPostitas Tyhikastija » 20 Nov 2012, 16:55

Jou... FB kommuuni ja foorumi kasutajate vahel on raske sidet leida (st. kes on kes).
Kirjutage, kes tegelikult oled...
Ainus, kelles ma kindel olen on j2mm... Aga kes krt teised on?
Kasutaja avatar
Tyhikastija
Kriminaal
Kriminaal

PostitusPostitas j2mm » 21 Nov 2012, 15:30

Tyhikastija, kes sa ise oled facebook'is?
j2mm
Foorumi haldaja

PostitusPostitas Tyhikastija » 21 Nov 2012, 16:48

Ma ei olegi...
Kasutaja avatar
Tyhikastija
Kriminaal
Kriminaal

PostitusPostitas Modern » 21 Nov 2012, 20:18

Oled sa loll või sa mängid lolli? :o :lol:
Modern
Kaval suli
Kaval suli

PostitusPostitas Tyhikastija » 21 Nov 2012, 20:24

Möh? :o
Ei tõesti, mind ei ole FB-kommuunis... Aga vahetevahel heidan pilgu peale - vaatlejana, kui nii võib öelda.
Kasutaja avatar
Tyhikastija
Kriminaal
Kriminaal

PostitusPostitas Modern » 21 Nov 2012, 20:26

This is just creepy..
Modern
Kaval suli
Kaval suli

PostitusPostitas Tyhikastija » 21 Nov 2012, 20:46

Might sound so... Aga ma ei näe seal olemisel mingisugust mõtet. Pommiauk praktiliselt. Ää küll tassi loosimises ei osale, aga mis sellest.

Tglt mind huvitab, kes Treffnerist on...
Kasutaja avatar
Tyhikastija
Kriminaal
Kriminaal

PostitusPostitas KillerEST » 21 Nov 2012, 23:30

Tõsi. Mina ei ole samuti Facebookis aktiivne (kasutaja on olemas). Ma lähtun sellest, et mainstream asju ei tasu peljata, kuid ei tasu alati ka kõigega kaasa minna. Ma olen nii palju kaasa läinud, et vahest viskan pilgu peale ja kui mingit kasulikku uudist on, siis näen (klassiga, raudteemuuseumiga seotud vms..viimases olen käinud talgutöid tegemas)..aga midagi muud ma ei viitsi seal teha, kui vajadusel kellegagi ühendust võtta või siis mingiseid uudiseid vaadata (neid ei ole eriti palju..ongi vist ainult klassi ja muuseumiga seotud).

Ma olen HTG's. 11A klass hetkel.
Kasutaja avatar
KillerEST
Võimas kriminaal
Võimas kriminaal

PostitusPostitas Tyhikastija » 22 Nov 2012, 00:08

Siis mu oletus oli õige... Sulle siis natuke nuputamist. Inkas oli 3-4 tulp sõnu, jah?

Mul on FB olemas, aga gtaveebi kommuuniga ma kaasa ei läinud...
Kasutaja avatar
Tyhikastija
Kriminaal
Kriminaal

PostitusPostitas Tyhikastija » 22 Nov 2012, 00:34

Ai põrgu... Minu viga. Homme siiski ju kaebuskiri.
Kasutaja avatar
Tyhikastija
Kriminaal
Kriminaal

PostitusPostitas KillerEST » 22 Nov 2012, 16:53

:D

Järelikult oled sa E klassist? Tõenäosus, et sa minu klassist oled, on kuskil 16% kanti :D . Ning ma pakun, et sa oled meessoost, nii et sel juhul see protsent isegi tõuseks. Aga siiski mu "sisetunne" ütleb, et sa oled E klassist (need klassikaaslased, kes meie rühmas on, on ilmselt natuke teistsuguse iseloomuga).
Kasutaja avatar
KillerEST
Võimas kriminaal
Võimas kriminaal

PostitusPostitas Tyhikastija » 22 Nov 2012, 18:28

E it is... Aga iseloomu põhjal sa mind ilmselt ära ei tunne. Lol, Eesti on ikka väike.
Kasutaja avatar
Tyhikastija
Kriminaal
Kriminaal

EelmineJärgmine

Mine Vaba jutt

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist