01. aprill - 15. aprill 2010
GTAveebi kevadloos 2010
(GTA: Episodes from Liberty City + 'IV' T-särk)

Nagu juba läbi aastate tavaks on saanud, on meeldinud meile korraldada erinevaid loosimisi ning ega seegi aasta mõni erand olla saanud. Kuna kevad hakkas juba aina märksamalt võimust võtma, jõudsime otsusele et just antud kaks nädalat (eelkõige ajal mil Liberty City episoodid kõigest käeulatuse kaugusel juba uusi platvorme vallutama hakkasid) oleks ideaalne aeg korraldada järjekordne GTAveebi kevadloos.

Peaauhinnana loosisime sel aastal välja Episodes from Liberty City peatse ilmumise puhul uutele mängumaadele plaaditäie uusi Liberty City seiklusi - see tähendab Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City plaadi sinu enda poolt valitud platvormile - oli olnud selleks siis kas PC, PS3, või küll kuigi juba veidi aega väljas olnud, Xbox 360 versioon mängust.

Loos on lõppenud!

Peaauhinna, Episodes from Liberty City võitja poolt valitud Xbox 360 platvormile võitis endale Rauno Villberg.

Teise koha ning võitjaga kokkuleppeliselt T-särgi asemel EFLC PC versiooni uueks omanikuks osutus Hannes Egmond Ivask.

Palju õnne võitjatele!

Lisaks Episodes from Liberty City-le loosisime kõigi sõnumisaatjate vahel välja ka ülaltoodult kujutatud "IV" logoga musta või valge Grand Theft Auto 4 T-särgi.

Loos lõppes 15. aprilli õhtupoolikuga (täpsemalt kell 21:00), mis loosisime välja võitjad ning saatsime neile e-mailid.
20. veebruar - 02. aprill 2009
GTAveebi suur kevadloos
(Nintendo DS Lite + GTA: Chinatown Wars)

GTAveeb korraldas ajavahemikus 20. veebruar kuni 02. aprill 2009 senini võimsaimate auhindadega loosi meie veebi ajaloos.

Peaauhinnana loosisime 02. aprillil välja kaasaskantava mängukonsooli Nintendo DS Lite'i ning just värskelt ilmunud järjekordse osa GTA seeriast, Grand Theft Auto: Chinatown Wars'i, mille võitjaks osutus Siim Kilgas.

Lisaauhindadena loosisime 21. märtsil välja ka kaks GTA teemalist postrit, mille võitjateks osutusid Ayrton Ardon ja Heilo Heil.
12. veebruar - 17. veebruar 2009
The Lost and Damned punktikaartide jagamine

Korraldasime GTAveebis GTA IV esimese Xbox 360 allalaetava episoodi, The Lost and Damned'i, kahe 1600MS Xbox LIVE'i punktikaartide laialijagamise.

Võitjateks osutusid woo456 ja KORNFRK.
21. oktoober - 01. detsember 2008
Grand Theft Auto IV PC loosimine

GTAveeb.ee korraldas koostöös Andrico OÜ-ga suure GTA 4 PC loosi, mille peaauhinnana loosisime kõikide sms-saatjate vahel välja GTA IV PC versiooni.

Peaauhind (GTA IV PC versioon):
  Rainer Adrat

II koht (GTA SA PC versioon):
  Priit Salumäe

III koht (GTA4 t-särk):
  Lembit Kotk
Loosis veel ...

See polnud veel aga kõik, kuna meil oli välja panna ka kaks lohutusauhinda - GTA: San Andrease PC versioon ning ekslusiivne Grand Theft Auto 4 t-särk, mis on loodud Rockstar Games'i endi poolt.

Sponsorid

Andrico OÜ on 1993. aastal asutatud hulgikaubandusega tegelev ettevõte, kes pakub oma klientidele suurimat ja parimat valikut elektroonilist meelelahutust, mille sekka kuuluvad eelkõige arvutimängud, konsoolimängud, mängukonsoolid, arvuti lisatarvikud, filmid, muusika ja DVD plaadid.

Meediapartnerid

Hinnavaatlus.ee on 1998. aasta algusest tegutsev suurim hinnainfot edastav Interneti-keskkond Eestis, mis aitab leida erinevaid arvutustehnika tooteid ning võrrelda nende hindu.

Ilm24.ee on uus ja kiirelt arenev veebiportaal. Siin kuvatakse esimesena Eestis koguni 15-ne päeva ilmaennustus ning kogu ilmainfot on üle Eesti mugav jälgida.

Noortele.eu on meelelahutusportaal noortele.
.