Johnny Klebitz


Hääle andnud Scott Hill.

Johny Klebitz on The Lost'i motojõugu asepresident. Johny on olnud selleks lüliks, kes on The Lost'ile loonud ärivõimalusi terves Liberty Citys. Ajades vahepeal jõugu juhi, Billy rida, leiabki ta end ühtäkki keset jõugusõdu vastasgängidega linna kontrolli üle.

Jimmy Fitzgerald


Hääle andnud Chris McKinney.

Jim on The Lost'i kauaaegne ning ühtlasi üks vaneim liige. Ta on ülimalt lojaalne Johny vastu, kuid vastuolus Billy juhtimislaadiga.

Billy Grey


Hääle andnud Lou Sumrall.

Billy on The Lost'i Alderney peatüki liider. Ta mõisteti hiljuti süüdi narkokuritegevuses ning saadeti taastusravile, mistõttu sai Johnnyst motojõugu uus juht. Ühed hulleimad kokkupõrked Angels of Death'i ja The Lost'i vahel toimusid just Billy käe läbi.

Brian Jeremy


Hääle andnud Adrian Martinez.

Brian on The Lost'i Alderney peatüki vanemliige ning käitub kui klubi sekretär. Ta on lojaalne jõugu vangistatud liidrile, Billyle. Brian ei salli The Lost'i ja Angels of Death'i vahel toimuvat sõjakat vaherahu.

Terry Thorpe


Hääle andnud Joshua Burrow.

Terry hoolitseb klubi relvavarude eest. Ühtlasi on ta ka üks Johny lähim liitlane. Terry on isik, kelle poole tuleb relvade vajaduses pöörduda. Seda loomulikult mõnusa allahindlusega.

Clay Simmons


Hääle andnud Keith Randolph Smith.

Clay on Alderney peatüki The Lost'i teedejuht. Clay on üks Johnny lähedasemaid sõpru. Clay kaudu on võimalik endale muretseda uus ratas.

Ashley Butler


Hääle andnud Traci Godfrey.

Ashley oli üsnagi lähedane Johnnyga, kuid nüüd on nad vaid sõbrad. Peale Johnnyst lahkuminekut on ta sattunud mitmessegi pahasse sekeldusse. Ashleyl on sidemed The lost mootorrattajõugu ning Alderney-põhise Pegorino kuritegeliku rühmitusega, käitudes kui kanal nende kahe ühenduse vahel.

Angus Martin


Hääle andnud Brian Tarantina.

Angus on The Lost'i Alderney peatüki veteranliige. Angus sattus õnnetusse, mis viis ta ratastooli. Sellest saadik on tal areneneud keerulised suhted klubijuhi, Billy Greyga.

Malc


Hääle andnud Walter T Mudu.

Malc on Uptown Riders'i mootorratta jõugu liige, asukohaga Northwood'is, Algonquin'is. Malci tutvustatakse Johnnyle Jim Fitzgeraldi poolt missiooni "Hit the Pipe" käigus. The Uptown Riders'il on sidemed Bohanis pesitseva narkodiileri Elizabeta Torresega.

Thomas Stubbs III


Hääle andnud John Lantz.

Kongresmen Thomas Stubbsi tutvustatakse Johnnyle Billy Grey poolt. Stubbsi võib leida Jousters Gentlemen's Club'ist Algonquin'ist. Stubbs vajab Johnny abi oma räpaste asjade ajamisel.