USA Today on täna oma veebikeskkonda üles riputanud uue eksklusiivse artikli Xbox 360-e allalaetavast sisust.

Lost and Damned

Esimese DLC nimeks saab olema "Lost and Damned", kus sul tuleb võtta Liberty City mootorrattajõugu The Lost-i liikme, Johnny Klebitz-i, roll.

Dan Houser-il oli GTA4-ja allalaetava sisu kohta öelda järgmist: "Johny on võrreldes Nikoga väga erinev tegelane koos teistsuguse minevikuga." Lisaks mainis ta veel: "Ma ei saa minna liigsetesse detailidesse stoorist, kuna me ei taha ennem lisapaketi ilmumist ära rääkida liiga palju süžeed. Siiski saan ma öelda, et stoori näitab sulle Liberty City-t hoopis teisest valgusest."

Allalaetav sisu ilmub Xbox Marketplace'i 17. veebruaril 2009. Esimese Xbox 360-e DLC hinda ei ole veel avalikustatud, kuid erinevad analüütikud on hinnaks spekuleerinud 15 - 20 dollarit, mis jääb ligikaudu 200 - 250 krooni ringi.


Lisaks mainiksin seoses Xbox 360-ga veel ka ära, et eile ennelõunal muutus kõigile kättesaadavaks NXE, ehk New Xbox Experience, kus sul on alatest nüüdsest avatud mitmed uued võimalused, alustades oma inviduaalse avatari (tegelase) loomisest, mängude kõvakettale installimise ja paljude muude lisadega - niiet kui sa oled X360-e omanik ja pole alates eilsest oma konsooli veel sisse lülitanud, soovitan seda soojalt teha ja avastada New Xbox Experience'i.