GTA: Episodes from Liberty City on eraldiseisev plaat episoodide TLaD'i ja TBoGT'ga

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Väljaandja:
Rockstar Games
Arendajad:
Rockstar North Rockstar Toronto (PC)

Platvormid ja ilmumiskuupäevad:

Xbox 360

    • 29. oktoober 2009 (ülemaailmselt)


PlayStation 3PC

  • US 13. aprill 2010
  • EU 16. aprill 2010


Multiplayer: konsoolidel kuni 16, PC-l kuni 32 mängijat (kokku 15 erinevat mängu mode'i)

Ametlik leht: www.rockstargames.com/episodesfromlibertycity

GTA: EFLC ei nõua GTA IV-ja olemasolu!

Kotaku kirjutas nädala algul artikli Brasiilia kohtu nõudmisest eemaldada episoodid ülemaailmsest turundusest, põhjuseks lubamatu muusikakasutus 8-aastase DJ isa loomingust.

Jutt käib Daniel Haaksman feat. MC Miltinho laulust "Conga Kid", mis olla väidetavalt kasutanud autori-seerimata sämplit laulu autori MC Miltinho isa, Hamilton Lourenço da Silva loost "Bota o Dedinho pro Alto".


Daniel Haaksman feat. MC Miltinho - "Conga Kid"

Kohtu poolt määratud nõudmisega peab Rockstar Games lõpetama Episodes from Liberty City ülemaailmse turustamise ja müümise nii poelettidelt kui digitaalselt kujult. Lisaks eelnevalt on kohus määranud Rockstar'ile ka üle 30 000 kroonilise ($3000) trahvi iga päeva eest, mil episoodid edasist müüki jätkavad.

Kotaku kontakteerus antud küsimuses ka Rockstar Games'i endiga, milles saanud vastuses pole Rockstar saanud kohtult veel ühtegi teadet ning uurib edasiselt Brasiilias toimuvat.

Allikas: Kotaku

Ehkki kohtu poolt tehtud määrus on reaalne, ärge kartke et sellega lõpebki GTA IV edasine müümine. Pigem lõhnab asi kõigest kellegi "juriidiliselt korrektse" plaani järgi Rockstar'ilt mõned numbrid raha välja lüpsta.

Arutlege antud teemal meie foorumis.

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City on terve tänase päeva jooksul Steam'is 50% odavam kui muidu.

Episodes from Liberty City Steam'is.

16. aprill oli päev, mil GTA IV lisaepisoodid, The Lost and Damned ja The Ballad of Gay Tony, muutusid multiplatvormseteks, ehk lisaks senistele Xbox 360 omanikele on nad nüüdsest saadaval nii Euroopas kui ülejäänud maailmas ka PC ja Playstation 3 mänguritele.

Mängu saate endale hankida Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City plaadi kujul või eraldi allalaetavatena nii PS3 Playstation Network'i kui ka Games for Windows ja Xbox 360 LIVE teenuse kaudu.

Grand Theft Auto IV-ja episoodid, The Lost and Damned ja The Ballad of Gay Tony, on alates tänasest Põhja-Ameerikas saadaval ka PC ja PS3 versioonidena. Meie regioonis ja kogu ülejäänud maailmas on mäng kättesaadav alates 16. aprillist.

Kuigi mäng ei ole meile küll veel saadaval, mainiksin ära, et ostes episoodid GTA: Episodes from Liberty City plaadiversioonina, ei ole sul mängu mängimiseks tarvis tavalist GTA4-ja. Tõmmates episoodid aga allalaetaval kujul Games for Windows - LIVE või PlayStation Network'i teenuse kaudu, läheb sul nende mängimiseks vaja ka tavalist GTA IV-ja.

Peale selle tuletan meelde, et viimaseid päevi on käimas ka meie kevadloos, mille peaauhinnana loosime me välja Episodes from Liberty City plaadi sinu poolt soovitud platvormile ning lisaauhinnana 'IV' logoga T-särgi.

Praeguse seisuga on loosile laekunud 77 sõnumit.

Loosist osavõtmiseks saada sõnum
WIN EPISODES (sinu e-mail)
lühinumbrile 1311
Sõnumi maksumus kõigest 5 krooni.
(näide: WIN EPISODES See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Loos lõpeb 15. aprilli õhtupoolikuga (kell 21.00), mil loosime välja võitjaid ning saadame neile e-mailid.

Täpsem info: events.gtaveeb.ee

Seoses episoodide ilmumisega PC-le lisandub R* Social Club TV-sse spetsiaalne Episodes from Liberty City PC-kanal, millega seoses esitleti ka esimest videoredaktoriga tehtud episoodide klippi:

Ärge unustage osa võtmast ka meie käimasolevat kevadloosist, mille auhindadena loosime me välja Episodes from Liberty City ning 'IV' t-särgi. Täpsem info - events.gtaveeb.ee ja twitter.com/gtaveeb, kust võite leida ülevaatlikku informatsiooni loosi kulgemise kohta.

Täna avalikustati esimesed Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City PC pildid:

Episodes from Liberty City PC ja PS3-e ilmumiskuupäevaks Euroopas on 16. aprillil.

P.S. Tuletan meelde, et kuni antud kuupäevani on võimalik teil osa võtta ka meie kevadloosist, mille peaauhinnana läheb loosi Episodes from Liberty City plaat võitja poolt soovitud platvormile. Täpsem info meie sündmustelehelt.

Tulles vastu Sony Computer Entertainment Europe palvele, on Rockstar Games lükanud veel täiendava kahe nädala jagu edasi Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City ilmumise PS3 ja PC platvormidele. Antud viivituse põhjuseks on eelmainitud SCEE palve redigeerimaks teatud määral mängusisest meediat - raadiojaamu, televisiooniprogramme ning internetilehekülgi. Muudatused teostatakse tagamaks parem suhe mängu ning sätestatud piirkondlike nõuete vahel.

Kuigi antud muudatused paistavad küll mõjutavat ainult mängu PS3-e Euroopa versiooni, lükati mängu ilmumine edasi nii PS3 kui ka PC platvormile, et tagada võrdsus kõigi mängijate vahel. Episodes from Liberty City uueks ilmumiskuupäevaks PC ja PS3 platvormidele saab seega Põhja-Ameerikas 13. ning Euroopas 16. aprill.

Lisainformatsioon Rockstar Games News Wire'ist.