Huang LeeLingWu "Kenny" LeeHsin JaomingChan JaomingWade HestonZhou MingRudy D'AvanzoLester LerocMelanie Mallard
Huang Lee on ärahellitatud rikkur Hong Kongist. Peale oma isa mõrva kutsutakse ta oma onu Wu "Kenny" Lee poolt Liberty Citysse perekonnareliikviat, Yu Jian'i mõõka, ära tooma, tagamaks Huang'i perekonna liidrivõimu jätk Triaadi jõukude üle. Liberty Citysse saabudes Huang aga röövitakse, võetakse kaasa ta mõõk ning jäetakse seejärel surema. Huang peab kõvasti vaeva nägema, et maksta kätte oma isa mõrva eest ning päästa oma perekonna au.

Ling on nutikas tüdruk Hiinalinna tänavatelt, kelle ilu varjab tema tapvaid oskusi. Ta on onu Kenny korrakaitsja ning pakub häda korral vajalikku abi pättide vastu. Ling on õppinud võitluskunste ning oskab suurepäraselt käsitseda kõiki väikerelvi, mistõttu õpetab just tema Huangile kuidas tulla toime Liberty City karmide tänavatega.


Wu "Kenny" Lee on Huangi onu ning Liberty Citys asuvate Triaadi organisatsioonide Lee klanni liider. Onu Kenny on vanakoolimees - talle meeldivad topelt-pressitud ülikonnad, ta kuulab õnneküpsiseid ning eelistab teha sularahamakseid. Eelkõige soovib aga Onu Kenny saada võimu Hiina Triaadi üle.
Hsin Jaoming on oma raudse rusikaga juhtinud Liberty Citys asuvaid Triaadi gänge enam kui 20 aastat. Nüüd, lähenedes erruminekule, otsib ta endale järeltulijat, kes oleks sama ambitsioonikas ja arukas kui tema.

Kahjuks tema poeg Chan pole kaugeltki Hsini poolt otsitu - ta on hoopiski kangekaelne, narkosõltlane ja juhm - oma sõbrad saab ta raha teel ning vaenlasi tekitab vähese ettevaatlikkuse ja läbimõtlematusega.


Wade Heston on räpane narkodetektiiv, kes sõlmib kahtlase liidu Huang Lee'ga, et leida üles FIB-rott, kes on lõksu seadnud nii Huangile kui Wade'ile. Valetamine, varastamine ja mõrvamine ongi selle Liberty City politseiniku päevatööks.


Zhou Ming on Liberty City Triaadi uustulnuk, kes on üheks kandidaadiks Hsin Jaomingi ametipostile. Hulljulge, egoistlik ja sotsiopaat - Zhou on ohtlik tegelane koos võimu ja tegudega.Rudy D'Avanzo on itaalia maffiamees. Rudy teeb vajalikkuse piiridest väljaspool äri Huangiga - tema kannul on samuti FIB informaatorid, mistõttu ta vajab Huangi abi, et töödata väljaspool ohustatud ringi ja püüda lõksu informaatorist rott.


Lester Leroc on mootorrattavend, õlusõber, seelikuküttija ja sõõrikuõgijast eradetektiiv. Hoolimata tema tänavaellu kokkusulandavast Elvise kostüümist, on Lester oma kasulike narkotutvustega Huangile just tark mees taskus.


Melanie Mallard on dokumentalist, kes üritab teha suurt läbimurret ajakirjanduses. Ta sõlmib Chan Jaomingiga diili, mille kaudu loodab ta endale nime teha - võttes filmile Triaadide narkotehingud. Huangi ülesandeks on sõidutada filmimise ajal Melanie't ringi.