AlonsoCherieGiorgioGuyMarcySelmaTommyWilhelm

Alonso võib üles leida Beechwood City's asuvalt kõnniteelt. Tema ainsaks sooviks on, et sa sõidutaksid ta bussijaama. Lihtsalt jälgi oma GPS-i ning kohale jõudes oled lõpetanud ka missiooni. Tasu $10.


Cherie võib leida Northwood'i lõunapoolses osas asuvalt alleelt. Ta arvab et sa soovid temaga magada, seejärel ta tappa ning võtta oma raha tagasi. Peale kiiret vaheklippi avastad sa end ümbritsevat kümnest relvi kandvaist prostituudist. Sul on võimalik nad ära tappa või lihtsalt minema joosta - missiooni lõpetamiseks pead sa lihtsalt ellu jääma.


Giorgio (esimene kohtumine) võib leida ainult päevasel ajal Kenny nuudlirestorani läänepoolsest plokist Cerveza Heights'il. Giorgio tahab et sa paigaldaksid tema naise Hove Beach'i pargitud autole lutika. Seega pead sa jõudma Hove Beach'i ning kui lutikas paigaldatud, on ka missioon edukalt lõpetatud. Tasu $20.

Giorgio (teine kohtumine) võib taaskordselt leida ainult päevasel ajal Steinway's asuva basseini läänepoolselt küljelt. Seekord ta soovib, et sa leiaksid ta naise, kes asub South Slopes'il asuvas põiktänavas. Jälgi oma GPS-i ning missioon on peagi edukalt sooritatud. Tasu $20.


Guy viibib Star Junction'il asuva baari ees. Ta soovib et sa sõidutaksid ta tema limusiinis Broker'is asuvasse Perestroika kluppi. Taaskordselt tuleb sul missiooni edukaks lõpetamiseks lihtsalt teed jälgida ning peatuda soovitud kohas. Tasu $75.


Marcy (esimene kohtumine) asub + kujulise hoone ees President City's. Ta tahab oma elust viimset välja võtta, kuna ta on suremas. Kui te mõlemad Infernusesse sisse jõuate, näed sa ekraanile kerkivat põnevusemeetrit. Sõida mööda linna ringi kui segane, kuniks ta palub sul end viia haiglasse. Kui sa seda teed, saab ka missioon edukalt sooritatuks. Tasu $200.

Marcy (teine kohtumine) leiad sa teistkordselt sama haigla eest North Holland'is kuhu sa ta eelmine kord viisid. Sõiduta ta The Exchange'il asuvasse advokaadibüroo ette. Kohale jõudes on missioon edukalt lõpetatud.


Selma (esmane kohtumine) võib leida öösiti Bohani tööstuspiirkonnast. Ta vajab küüti oma elukohani Rotterdam Hill'is, kuhu kohale jõudes on ka missioon sooritatud. Tasu $50.

Selma (teine kohtumine) võid sa taaskordselt leida üle tänava Outlook Park'ist lääne poole. Ta tahab sinuga välja minna, kuid Huang'ile antud idee ei meeldi, mistõttu on sinu peamiseks eesmärgiks temast vabaneda. Joostes suudab ta sinuga sammu pidada, mistõttu oleks mõtekaks variandiks hankida auto ning võimalikult kiiresti tema eest minema sõita. Kui sa oled temast lahti saanud, oled lõpetanud ka missiooni.


Tommy (esimene kohtumine) võib leida Lõuna-Bohan'ist, kaks kvartalit sinu turvamajast põhja poole. Ta tahab et sa varastaksid ning tooksid talle ringi sõitva Ammunation'i auto. Ole küllaltki ettevaatlik, kuna sõidukijuht vehib ringi pumppüssiga. Kui oled sõiduki oma valdusesse saanud, vii see tagasi Tommy'le et lõpetada missioon. Tasu $100.

Tommy (teine kohtumine) võib taaskord leida Bohan'is asuvast Northern Gardens'i rajoonist. Pärast vaheklippi oled kallale saanud kaks politseitärni, millest vabanedes sooritad ka missiooni.


Wilhelm'i (esimene kohtumine) võib kohata taas ainult päevasel ajal. Ta soovib, et sa sõidutaksid ta City Hall'is asuvale oksjonile. Kohale jõudmiseks on sul aega kõigest mõni minut, mille sooritades lõpetad edukalt ka missiooni. Tasu $250.

Wilhelm'i (teine kohtumine) võib taaskordselt kohata ainult päevasel ajal Meadow Hills'is asuva maja esisel. Missiooni sisu on sama mis tema esimesel kohtumiselgi - sa pead ta sõidutama lõppevale oksjonile City Hall'i. Jõudes sihtmärgini aja sees, oled edukalt sooritanud ka missiooni. Tasu $500.

Wilhelm'i (kolmas kohtumine) võib kolmandat korda kohata Dukes Bay Bridge'i keskel. Missiooni lõpetamiseks ei pea sa tegema muud kui vaatama vaheklippi. Preemiana saad sa endale isegi uue turvamaja Meadow Hills'is. Tasu: Meadow Hills'i turvamaja.