Grand Theft Auto: Chinatown Wars on esimene Nindendo DS'ile ilmuv mäng, mis sai endale BBFC poolt vanusepiirangu hinnanguks 18.

Samuti on BBFC'st välja lekkinud informatsiooni, et GTA: CW sisaldab endas üle 2 tunni väärtuses videomaterjali ning lisaks sellele veel ka 48 minutit "määratlemata" täiendavat videomaterjali.

Lisaks sellele on 2008. aasta veebruari EDGE'i ajakirjas kirjutatud, et meeskond on mängu kallal töötanud kahekordse tiimisuurusega võrreldes seda Liberty ja Vice City Stories'tega ning seoses sellega on nad loonud "rohkem koodiridu" kui terves San Andreas'es.

Teiste detailide hulgast võib veel näiteks välja tuua, et satelliidi navigatsioonisüsteem on identne GTA IV-ja omaga, relvi saad sa tellida PDA kaudu, mis ilmuvad hiljem sinu turvamajja, turvamajas asuvast menüüst saad sa korrata kõiki missioone. Peale selle võis sealt veel ka teada saada, et granaate ja molotove saad sa visata kasutades puutetundlikku ekraani - puudutad ekraani ja vead visatavat eset edasi ning indikaator ülemisel ekraanil (kus tegevus toimub), näitab sulle kuhu visatud ese maandub. Relvade tulistamiseks on kasutusel A nupp ja ühe mini-mängu tarbeks tuleb sul puutetundlikul ekraanil kokku panna kõik snaipri osad enne selle kasutamist sihtmärgil ning viimaseks sisaldab mäng paljude teiste seas veel üht puutetundlikku mini-mängu, kus sul tuleb maksta sillatollide ületamiseks - barjääri ületamiseks tuleb sul lükata münt vastavasse pilusse.

Ühe kõige tähtsama detailina tuleks veel ajakirjast ära märkida, et mäng on "peaaegu valmis" ning hetkel leiavad aset viimased veaotsingud.

Teemaalased lingid:
BBFC
Gamer Limit