Juba ennem algupärase ilmumiskuupäeva teatamist, on T2 tänasel pressikonverentsil teatanud, et Nintendo DS-ile ilmuva GTA: Chinatown Wars-i kui ka Xbox 360-e allalaetava sisu ilmumiskuupäev on samuti edasilükatud nagu viimasel ajal GTA seerial kombeks on:

  • Pidi ju GTA4-ja konsooliversioonide esialgne ilmumiskuupäevgi olema 16. ja 19. oktoober 2007, mis lükati augustikuu alguses pool aastat edasi, ilmumisega 29. aprillil 2008.
  • Kõigest nädal aega tagasi kinnitas R*, et GTA IV PC ilmumiskuupäev lükkub varasemalt 18. ja 21. novembrilt paar nädalat edasi, 2. ja 3. detsembrile.
  • Ainult mõned päevad tagasi mainis Dan Houser oma viimases inetrvjuus Variety-s, et GTA4-ja Xbox 360-e allalaetav sisu võib samuti hilineda ning tänasel Take-Two pressikonverentsil kinnitas nende tegevdirektor Strauss Zelnick DLC hilinemist, märkides veel, et see võib ilmuda alles 2009. aasta kevadel.
  • Tänasel pressikonverentsil teavitas Zelnick Chinatown Wars-i ilmumise kohta, et see ei ole plaanis neil enam välja lasta 2009. rahandusaasta esimeses kvartalis (kuni jaanuar 2009) nagu algselt arvatud, kuid praeguse seisuga ilmub see rahandusaasta teise kvartali jooksul (mis lõppeb aprillis).

Teemaalased lingid:
GTAGaming