UUENDUS: Paljud uued skaneeringud ajakirja piltidest on saadaval Nintendo Everything'is.

Uusim number Nintendo Powerist on äsja ilmunud ning selle seest võib leida eksklusiivse eelvaate Grand Theft Auto: Chinatown Warsist Nintendo DS-ile.

Ajakiri avaldab, et mängul hakkab olema cel-shaded välimus (mida iganes see ka ei tähendaks) ning tegevust näidatakse isomeetrilisest vaatenurgast (see peaks olema sarnane Max Payne'i Game Boy Advance'i versiooniga).

Mängu stoori on jutt kättemaksust ja otsingust. Triaadi boss muutub jõhkra mõrva ohvriks ning kallis perekonnareliikvia, mõõk nimega Yu Jian, on röövitud. Tema poeg (ja mängu peategelane), Huang Lee, peab välja selgitama, kes on selle kõige taga. Siiski ei tegutse ta üksi - ta töötab koos Wade Hestoniga, Liberty City politseinikuga.

"Hea kogus" Liberty Cityt on lisatud mängu ning fännid peaksid olema rahul kuuldes, et see põhineb palju äsjasemas ja detailsemas esitluses GTA IV-ja linnast. Rockstar on andnud kõigile teada, et see on tõeline GTA mäng koos seeria kaubamärgi sandbox mängustiili ning laia valiku relvade, jalakäijate ja autodega.

Ajakiri avaldab ka, et mäng on seotud Rockstar Games Social Club-iga (arvatavasti siis statistika poolest). Mängu kasutajaliides põhineb PDA-l koos suurte ikoonidega, mida on kerge valida kasutades DS-i puutetundlikku ekraani.

Ühe alana erineb mäng oma suurematest vendadest suure hulga mini-mängude poolest, mis on Chinatown Warsi lisatud. On öeldud, et need on "maitsekad" ning kasutavad täielikult ära konsooli sisseehitatud unikaalsed kasutusvõimalused. Mäng annab mängijale "vaevu hoomatava" juhtimisvõime, hoolimata sellest et konsoolil on olemas täielik D-Pad.

Mäng muudab natuke reegleid ka politsei asjus. Sinu tagaotsitavuse level ei kao enam ära lihtsalt vältides kinni püüdmist, kuid nüüd see väheneb kui sa hävitad oma tagaajaja auto.

Lisaks on veel teada ka järgnevad detailid:

  • Mängul hakkab olema M-reiting.
  • Sihtimine toimub juhtimise nupukogumikuga, autosihtimine R nupuga.
  • Kui sa missioonis ebaõnnestud, peaksid saama kohe tegevust jätkata.
  • Relvade alla kuuluvad ka näiteks chain gun ja leegiheitja.
  • Probleemid laadimishetkedega puuduvad.
  • Reaalaja ilmastikuefektid, 24-tunnine päeva/öö tsükkel.
  • Palju raadiojaame kuulamiseks (rohkem instrumentaali, kui vokaali).
  • 800 000 käsitsi optimiseeritud lähtekoodi.
  • Hetkel informatsioon multiplayeri/Wi-Fi kohta puudub.


Teemaalased lingid:
GTAGaming
Gamekyo