Grand Theft Auto IV on ilmunud!

GTA IV ilmus 29. aprillil 2008 PS3-le ja Xbox 360-le.

Mäng ilmub PC-le Põhja-Ameerikas 18. ja Euroopas 21. novembril.
GTAveeb


Uued GTA IV mudelümbrised | 30.10.2007


Kõigepealt võiks siis ära öelda, et need EI OLE mängu ametlikud ümbrised, kuid paistab et R* on saatnud jaemüüjatele uued versioonid GTA 4-ja mudelümbristest (ehk siis kaanepiltide eesmärgil) ja nagu näha on, on XboxFamily neile oma käed külge saanud. Kolmest ümbrisest kahel on näha meile juba tuttvaid joonistusi, kus ühe peal on Lola ning teise peal teadmata nimega snaiper. Piltide peal, keskmisel ümbrisel on näha meest kes hoiab käes relva ja räägib mobiiliga, olles asukohaga poe, restorani või hetkel meile teadmata maja ees (taustal on näha ainult tähekombinatsiooni SER).


Meeldetuletus: need EI OLE ametlikud GTA IV ümbrised.

Piltide eest tänud XboxFamily-le.


NY reklaamtahvel on lõplikult valmis | 20.10.2007


Piltide eest tänud NickNormal-ile.


Veel uusi pilte New Yorgi reklaamtahvlist | 16.10.2007


Uuendus (17.10.2007):


Uuendus (18.10.2007):


Piltide eest tänud NickNormal-ile.


Niko SA-sse ja uusi pilte NY reklaamtahvlist | 15.10.2007

Külastasin just gta4.net-i ja nägin seal uudist, mis on küll rohkem nagu teadaanne. Ise ma küll seda ei teadnud, kuid paljud GTA 4-ja ning San Andrease sõbrad kindlasti teadsid. Teadaanne on siis järgmine, et neile kes ei jõua ära oodata GTA IV ilmumist, on gta4.net-i foorumi kasutaja Nebuk loonud San Andreasesse täielikult töötava Niko Bellicu, et vahetada välja San Andrease peategelane CJ. Ning lisaks sellele on sama foorumi kasutaja myster92 loonud versiooni sinisest Stallionist, mida võis näha GTA IV terilerilt.


Niko ja sinine Stallion San Andreases

Paigalda Niko Bellic:
Kui sul seda veel ei ole, lae alla IMG Tool.
Külasta GTAGarage.com-i allalaadimise lehte.
Järgi juhiseid, mis olid ülalolevas lingis.

Paigalda Stallion:
Kui sul seda veel ei ole, lae alla IMG Tool.
Külasta GTAGarage.com-i allalaadimise lehte.
Järgi juhiseid, mis olid ülalolevas lingis.

Lisaks San Andrease teemale võib veel ka teatada, et New Yorgis asuvast reklaamtahvlist on internetti ilmunud paar uut pilti:


Teemaalased lingid:
gta4.net
gtagaming.com


Detailid multiplayerist ja lehe uuendused | 14.10.2007

Paar päeva tagasi postitas GamingExcellence PlayStation Holiday Preview Event-ilt artikli, mis sisaldas väikseid detaile GTA IV multiplayeri kohta.

Tsitaat: Set for 2008's second quarter, GTA IV was also missing, but Rockstar's man on the scene told GamingExcellence that they had begun testing the various plots and that the developers were considering the possibility of having an open world completely unlocked from the start of the game. We also understand that the game's multiplayer mode, unseen in the GTA franchise since GTA2 in 1997, is aiming for at least 16 simultaneous players, with more than just the usual deathmatch mode.
Peamine sisu tsitaadist oli järgmine, et mängu multiplayeri süsteem sihib vähemalt 16. samaaegse playeri poole, sisaldades ka muud peale tavalise deathmatch süsteemi. Kui R* mainis "vähemalt 16", võib tähendada see ju ka seda, et võimalik on isegi rohkem.

Lehte puudutavate uudiste seas võiks ka ära mainida, et nagu näha on, on lehele tekkinud uus kujundus ning ka uus lehe nimi, milleks on Grand Theft Auto IV Avalost. Nimi avalost lehe nime lõpus ei ole Grand Theft Auto IV uuendus, ega mängu uus versioon vaid lihtsalt sinna pandud mõttega, et leht oleks unikaalsem ning avalost just sellepärast, et lehele pakub hostingut avalost.net.


Kolmas versioon GTA 4-ja NY reklaamtahvlist | 09.10.2007

Hiljuti on internetti ilmunud kolmas versioon New Yorgis asuvast hoonest, mille peal reklaamitakse GTA IV-ja:


Nagu näha, peaks uuel reklaamtahvlil paiknema tegelane alljärgnevalt joonistuselt:


Kuna lähenemas on GTA IV-ja esimene ilmumiskuupäev, mis lükati kahjuks edasi 2008. aastasse võime ju loota, et selle uue reklaamtahvli joonistusega ilmub sinna alla ka uus GTA IV-ja ilmumiskuupäev.

Alljärgnevalt on välja toodud kaks esimest versiooni New Yorgis asuvast GTA IV reklaamtahvlist:Aktiivsed uudised:
mai 2008

Uudiste arhiivid:
(2008)
jaanuar | veebruar | märts | aprill

(2007)
aprill | mai | juuni | juuli | august | september | oktoober | november | detsember

Suvaline pilt Bännerid Tellimine Bännerid