Grand Theft Auto IV on ilmunud!

GTA IV ilmus 29. aprillil 2008 PS3-le ja Xbox 360-le.

Mäng ilmub PC-le Põhja-Ameerikas 18. ja Euroopas 21. novembril.
GTAveeb


5 uut pilti ja 1 uus joonistus | 24.12.2007 - 23:30

Ilmunud on 5 uut pilti mida võib näha järgnevalt:


Järgnevalt võib näha ka üht uut joonistust millel paikneb tegelane kelle nimeks on meile teadaolevatel andmetel Faustin:3. treileri detailid GameTrailers-ilt | 22.12.2007 - 11:48

GameTrailers ja R* on olnud omavahel ühenduses ning loonud redigeeritud versiooni kolmandast treilerist, mis sisaldab kirjakesi erinevate tseenide ajal, andes vaatajatele detailset informatsioon.

Vajutades siia on teil võimalik näha redigeeritud versiooni kolmandast treilerist.


Lisad GTA IV ettetellimisele | 21.12.2007 - 18:58

Tellides mängu eriväljaande amazon.com-ist, on teil nüüd võimalik kaasa saada peale senise eriväljaande sisu ka Liberty City numbrimärgi, mida võib näha järgnevalt:


NB! Amazon.com-i eriväljaande ettetellimise lingid leiate te meie ettetellimise lingi alt.

Peale selle on R* pannud kokku GTA IV-ja erilise jõulupaki neile, kes elavad Belgias, Luksemburgis või Hollandis ning tellivad neil jõuludel ettetellimisega GTA 4-ja. Ehk siis kui elada eelnimetatud kohtades ning tellida ettetellimisega endale lähiajal mäng, on võimalik kaasa saada ka eriline GTA IV jõulupakk.


GTA IV jõulupakk sisaldab alljärgnevaid esemeid:
  • DVD koos kolme treileriga, mis on praeguseks ilmunud.
  • GTA IV postkaardid, mis arvatavasti sisaldavad GTA IV joonistusi.
  • kinkekaart.
Teemaalased lingid:
amazon.com
Inside Gamer


Brokeri linnaosa kaart, GTA IV WANTED posterid, Inglismaa ilmumiskuupäev ja muud | 20.12.2007 - 21:50

Ma postitasin paar päeva tagasi arutellu postituse, millel viitasin fännide poolt valmistatud Brokeri linnaosa kaardile, mille ise leidsin gtaforums.com-ist. Kaarti võib näha järgnevalt:


Täissuuruses kaardi vaatamiseks vajuta siia.

Peale selle leidis üks GTAGaming-u foorumi liige järgnevad WANTED (tagaotsitavuse) posterid, mis said alguse Belgiast. Posterite peal on siis kujutatud GTA IV-ja tegelasi Niko Bellicut ning Little Jacobit. Postrid on järgnevad:


Lisaks nendele uudistele on veebileht nimega MCV teatanud, et GTA IV ilmub Inglismaal 25. aprillil. Hetkel ei ole küll teada kas see kuupäev vastab tõele, kuid see on loogiline kuna R* on ametlikult kinnitanud, et mäng ilmub teises 2008. rahandusaasta kvartalis. 25. aprill jääb igatpidi sellesse ajavahemikku.

Igatahes tuletaks meelde, et seda ilmumiskuupäeva ei ole veel ametlikult kinnitatud.

Kõige tipuks on ilmunud erinevates ingliskeelsetes portaalides informatsiooni GTA IV-ja episoodiliste lisapakkide kohta Xbox 360-le. Lähemalt siis, et esimene episoodiline lisapakk ilmub kättesaadavaks Xbox Live marketplace-s 31. oktoobril 2008. Teine lisapakk peaks ilmuma ajavahemikus peale esimest ning ennem 31. oktoobrit 2009.

Teemaalased lingid:
gtaforums.com
media.gtanet.com
GTAGaming foorum
MCV UK


Eilsed IGN-i tegelaste pildid | 16.12.2007 - 12:32

Kuna eelmises uudises oli juttu ainult tegelaste üldisest infost mitte nende uutest piltidest, otsustasin siis seega täna lisada lehele ka infoga kaasas olevad pildid. Pildid mis on pärit IGN-ist on järgnevad:


Rohkem pilte leiate te piltide lingi alt ning tegelaste info tegelaste lingi alt.


Uus info tegelaste kohta | 15.12.2007 - 14:13

IGN on hiljuti postitanud uue artikli pealkirjaga "The Characters of Grand Theft Auto IV". Informatsiooni võib sealt leida järgnevate tegelaste kohta: Roman Bellic, Vlad, Elizabeta, Manny ja Brucie. Samu tegelasi võis näha ka uusimas treileris.

Seega ära unusta kindlasti külastamast ka meie lehe äsja täiustatud tegelaste linki.

Teemaalased lingid:
IGN: "The Characters of Grand Theft Auto IV"


Täielik 3. treileri pildiline analüüs | 09.12.2007 - 22:10

Planet GTA on teinud valmis uue analüüsi GTA IV-ja kolmandast treilerist, mis võtab pilt pildi haaval läbi kõik tähtsamad kaadrid. Täpsemalt on seal analüüsitud 80 pilti.


Järjekordne mängu hääleandja teada? | 08.12.2007 - 21:09

Seekord on siis järjekordse hääleandja all mõeldud Ameerika rokklauljat Iggy Pop-i. Täpsemalt rääkides on Iggy Pop intervjuus Crave Online-ga väitnud, et ta on teinud GTA IV-le häälega seonduvat tööd. Kuigi intervjuu põhines peamiselt tema muusikal, ei olnud selle kohta väga palju lisatud.

Alljärgnev on tsitaat intervjuust:

Crave Online: This isn’t your first time doing a voiceover either. You did an episode of American Dad, right?

Iggy Pop: Yeah I did. In fact I just did something for Grand Theft Auto 4 last night so I do a bit of stuff yeah.

Iggy Pop

Teemaalased lingid:
gta4.net
Iggy Pop-i intervjuu
Iggy Pop-i kohta käiv artikkel Wikipedia'st


Veel kolm uut pilti | 07.12.2007 - 22:07

Külastades gta4.net portaali, sattusin järgmiste piltide otsa:


Inimestele, kes satuvad siia lehele tänase päeva jooksul esimest korda võiks veel lisada, et see ei ole esimene uudis mis täna ilmunud, niiet vaadake kindlasti ka sellest uudisest allapoole. Kui veel peaks midagi uut või huvitavat ilmuma, teavitan sellest kindlasti.


3. treileri analüüs GameVideos.com-ilt | 07.12.2007 - 19:17

Äsja olles gta4.tv portaalis nägin uut uudist GTA IV-ja kolmanda treileri analüüsist ning kuna arutelus sooviti analüüsi kindlasti näha, lisasin nüüd selle kiirelt ka siia. Analüüs ongi siis järgnev:


Sama videoklippi on teil võimalik näha ka läbi GameVideos.com-i vajutades sellele lingile. Siia lehele on ta aga lisatud läbi YouTube-i, sest GameTrailers.com-ilt lisatuna laeks ta kaua aega.

Teemaalased lingid:
GameVideos.com


10 uut ja 72 uuest treilerist pärit pilti ning teisi uudiseid Yahoo! Games-ilt | 07.12.2007 - 18:03

Hiljuti on internetti ilmunud 6 uut pilti, millest kaks ülemist on pärit GTA IV-ja ametlikult leheküljelt. Pildid on siis järgnevad:


Peale selle on hiljuti Yahoo! Games-i ilmunud artikkel pealkirjaga "Inside Liberty City: Developer Diary", milles on kirjutatud kuidas R* Games ja R* North on loonud GTA IV-ja Liberty Cityt. See artikkel sisaldas veel kõrvuti olevaid pilte Liberty Cityst ja New Yorgist. GTA IV-ja 4 pilti artiklist on järgnevad:


Peale selle otsustasin, et kuna treiler ise on ju kõigile nähtav ei hakka ma vähemalt hetkel ise uuest treilerist kokkuvõtet tegema. Kui aga analüüsid kolmandast treilerist peaksid ilmuma internetti, annan ma endast kõik, et te leiakste need ka siit.

Treileri juurde tagasi tulles teataksin ma veel, et olen lehele lisanud ka 72 pilti uusimast treilerist, millest esimesed 6 on järgnevad:


Rohkem pilte GTA IV-ja uusimast treilerist võite te leida selle lingi alt.


Treiler nr. 3 on ilmunud! | 06.12.2007 - 22:02

Kauaoodatud kolmas treiler "Move up, ladies" on nüüd siis lõpuks ilmunud. Kuna alljärgnevalt võib näha treilerit, ei hakkakski siin midagi pikalt rääkima.


Kui te ei saanud teatud põhjustel eespool olevat treilerit siit vaadata, võite te seda näha gta4-ja ametlikult lehelt.

Üldiselt võiks öelda, et uues treileris oli ilusti näha erinevaid mängu efekte, linnapilti, tegelasi ja palju muud. Peale selle võiks veel lisada, et homme, reedel (põhjusega, et täna lihtsalt enam ei jõua) lisan kindlasti ka lehele pildid treilerist ning ka muud huvitavat kui midagi ilmub.


Veel 3 uut pilti | 06.12.2007 - 01:27

Uus treiler on kohe ilmumas ning seoses sellega väljastavad mänguteemalised lehed aina uusi pilte. Alljärgnevalt võibki näha IGN-i kolme uusimat:


Peale selle võib ka arvata tänu Games Radar-is ilmunud piltide juures olevale artikli pealkirjale, et kaks eelmises uudises olnud pilti on pärit uuest treilerist, kuid kuna treiler ei ole veel ilmunud, ei oska hetkel midagi täpsemalt öelda.

Kui öö jooksul peaks veel uusi pilte või täiendavat informatsiooni ilmuma, loodan need hommikul ka siia lisada.


2 uut ja 8 digitaalset vana pilti | 05.12.2007

Internetti on hiljuti ilmunud 2 uut pilt GTA IV-st, mida võib näha järgnevalt:


Peale selle on R* meile hiljuti saatnud laiali juba eelvaadetest tuntud 8 digitaalset pilti:


Peale piltide tuletaks veel meelde, et neljapäeval, 6. detsembril ilmub kell 22.00 siis kolmas GTA IV treiler nimega "Move up, ladies". Niiet kel huvi, külastage homme kell 22.00 GTA IV ametlikku lehte või vaadake pärast kümmet õhtul meie lehte sest kui ka minul uus treiler vaadatud, peaks see arvatavasti lähiminutite jooksul ka siia ilmuma.

Teiste uudiste seas on avalikustatud, et GTA IV eriväljaande hind Austraalias on 149.95 dollarit. Eriväljaande esemed on samad, mis Ameerikas ja Inglismaal. Rohkem infot Austraalia eriväljaandest leiab IGN-ist.


Kolmas treiler ilmub neljapäeval, 6. detsembril Eesti aja järgi kell 22.00 õhtul | 01.12.2007

Kordaksingi siis üle, et kui ma oma arvutustega ei eksi, ilmub uus treiler "Move up, ladies" neljapäeval, 6. detsembril kell 22.00 õhtul kuna 3:00 PM EST'ile (Eastern Standard Time'ile) mis oli märgitud uue treileri teatele tuleb juurde liita 7 tundi, et saada teada treileri ilmumise kellaaeg Eesti aja järgi.

Täiendus (02.12.2007): Treiler ilmub ikkagi neljapäeval kell 22.00, mitte kolmapäeval kell 20.00, mida võis siin lehe pealkirjas näha eile õhtul. Vabandan eksimuse pärast.


Aktiivsed uudised:
mai 2008

Uudiste arhiivid:
(2008)
jaanuar | veebruar | märts | aprill

(2007)
aprill | mai | juuni | juuli | august | september | oktoober | november | detsember

Suvaline pilt Bännerid Tellimine Bännerid