Grand Theft Auto IV on ilmunud!

GTA IV ilmus 29. aprillil 2008 PS3-le ja Xbox 360-le.

Mäng ilmub PC-le Põhja-Ameerikas 18. ja Euroopas 21. novembril.
GTAveeb


4 uut pilti Leipzig-i mängumessilt | 26.08.2007

4 uut pilti on Leipzig-i mängumessilt hiljuti ilmunud internetti.


Infoallikad: MundoGTA.es ning gta4.net.


GTA IV Leipzig-i mängumessil? | 18.08.2007

Eile kinnitas Kotaku oma pressiväljaandes, et Rockstar Games on esindatud järgmise nädala mängumessil, asukohaga Leipzig-is. Pressiväljaanne ise on siis järgmine:

Rockstar Games is happy to announce its attendance at the GC in Leipzig, Germany this August. Two upcoming titles will be on display at the conference, including the world-wide unveiling of Rockstar's newest installment of the Midnight Club franchise, Midnight Club Los Angeles. Be among the very first in the world to see the game as live demonstrations happen throughout the day on the show floor. Also appearing at the show is the Wii version of Rockstar's award-winning title, Rockstar Games Presents Table Tennis, which will be available to the public in hands-on form.

Nad ei maininud just küll GTA IV-ja, kuid vaadake seda pilti, mis on postitatud ametlikus mängumessi blogis:


Hetkel me ei oska täpsemalt öelda, kuidas GTA IV on mängumessiga seotud, kuid arvatavasti võib Rockstar seal teavitada midagi uut mängu kohta, nagu uut ilmumiskuupäeva, midagi uue treileri kohta, või isegi võib see olla äkki mingitmoodi seotud uusima versiooniga mängu demost.

Vaata siit rohkemaid mängumessi pilte.
Mängumessi blogi leiad siit.


Lehe uuendused | 18.08.2007

Kuna viimasel ajal ei ole GTA IV-st midagi uut kuulda olnud, otsustasin ma lehte natuke teiste osade alt täiendada. Nagu näha võib, on lehele lisandud uus osa, millel nimeks relvad. Selle lingi all on siis ära toodud erinevatest piltidest ja muudest infoallikatest saadud GTA IV-ja relvad. Lisaks sellele täiustasin ka muusika sektsiooni koos tõmmatava treilerimuusikaga ning väikest täiustust sai ka ettetellimise osa.

Lisaks nendele väikestele uuendustele olen lisanud lehele ka PLAY ajakirjas ilmunud 8 pilti. Need pildid ei ole küll täisuliku graafikaga ning nagu näha, on igal pildil peal ka PLAY logo. Pildid on siis järgmised:


Rohkem pilte leiate piltide lingi alt.


Natuke täiustust GTA IV-ja edasilükkumisest | 08.08.2007

Take-Two on teatanud jaemüüjatele, et GTA IV ilmub 2008. aasta märtsikuus ning see peaks olema "tüüpiline väljalaskepäev teisipäev". Järelikult peakski ilmumiskuupäevaks olema kas 4., 11., 18. või 25. märts 2008. Kõige tõenäolisemalt osutub selleks kuupäevaks siiski 4. märts 2008.

Games Digest-is ilmus hiljuti artikkel, mille sisuks oli GTA IV-ja edasilükkamine. Seal oli kirjas kuus teooriat, miks nende arvates GTA IV-ja ilmumist päriselt edasi lükati. Alljärgnevalt on teooriad lühidalt ära toodud:
  • Teooria 1: Rockstar ei tahtnud, et GTA IV oleks varjutatud Halo 3-e poolt.
  • Teooria 2: Rockstar on raskustes mängu väljatöötamisel PS3-le.
  • Teooria 3: Rockstar valmistab mängu Wii versioonile.
  • Teooria 4: Sony maksis Rockstarile, et GTA IV-ja ilmumisega viivitada.
  • Teooria 5: GTA IV pidigi ilmuma hiljem ning esialgselt kuulutati mängu ilmumine välja sellele rahandusaastale, et hoida Take 2 paremat mainet.
  • Teooria 6: Rockstar ei suuda mahutada mängu DVD-le.
Teadmiseks siis, et need väited ei ole meie väljamõeldud ning on võetud Games Digest-ist.
Tänud ka MattyBlog-ile, kust me leidsime infot edasilükkamise teooriate kohta.


GTA IV ilmumine on edasilükatud! | 03.08.2007

Rockstar Games teatas oma hiljutises pressiväljaandes, et GTA IV-ja ilmumine on selle aasta oktoobrilt edasilükatud. Praeguse ajakava järgi peaks mäng ilmuma 2008. aasta rahandusaasta teises kvartalis. Teiste sõnadega võib siis mängu oodata 2008. aasta veebruari-, märtsi- või aprillikuul (kuupäev ei ole veel paika pandud).

Tükike pressiväljaandest:

Take-Two is reducing its fiscal 2007 guidance primarily to reflect the movement of the launch of Grand Theft Auto IV for the PLAYSTATION®3 computer entertainment system and the Xbox 360™ video game and entertainment system from the fourth quarter of fiscal 2007 to fiscal 2008, due to additional development time required to complete the title. The title is now planned for release in the Company’s second quarter of fiscal 2008.

Miks?

Strauss Zelnick, Chairman of Take-Two, stated, “With Grand Theft Auto IV, Rockstar is setting a new standard for next generation video games. Certain elements of development proved to be more time-intensive than expected, especially given the commitment for a simultaneous release on two very different platforms. We all recognize that perfecting the game is vital and I can assure everyone it will be worth the wait. We owe it to the game’s millions of fans, to our dedicated development team, and to our shareholders to make sure that Grand Theft Auto IV is a groundbreaking gaming experience that takes maximum advantage of next generation technology.”

Eesti keeles: Strauss Zelnick, Take-Two esimees teatas: "Koos GTA IV-ga seab Rockstar uue standardi uue generatsiooni videomängudele. Teatud elemendid nõuavad rohkem aega kui arvatud, eriti veel tehes mängu kahele erinevale platvormile. Me saame kõik aru, et mängu sobitamine on oluline ning ma saan ka öelda, et ootamine on seda väärt. Me võlgneme selle mängu miljonitele fännidele, pühendunud meeskonnale ning oma aktsionäridele, olles kindel, et GTA IV on nurgakivi panev mängukogemus, mis võtab maksimum eelise järgmise generatsiooni tehnoloogialt."

Sam Houser, Founder and Executive Producer of Rockstar Games, added, "The new consoles are allowing us to create the Grand Theft Auto game we always dreamed about. Every aspect of the game and its design has been completely transformed. The game is huge and is pushing the hardware platforms to their absolute limits. The top engineers from Sony and Microsoft are working closely with the team in Edinburgh right now, helping us to fully leverage the power of both platforms. As always, our goal is to surpass even the wildest expectations of the game’s fans, and to create the ultimate high definition video game experience."

Eesti keeles: Sam Houser, Rockstar Games-i rajaja lisas: "Uued konsoolid võimaldavad meil luua Grand Theft Auto, millest kõik on alati unustanud. Iga aspekt ning disain on täielikult ümber muudetud. Mäng on suur ning lükkab riistvaradega platvormid oma viimastele piiridele. Parimad insenerid Sonyst ning Microsoftist töötavad nüüd lähedaselt koos Edinburghi meeskonnaga, aidates meil saavutada täieliku võimsuse mõlemale platvormile. Nagu alati, meie eesmärk on ületada ka kõige metsikumad fännide ootused ning luua lõplik kõrge definitsiooniga videomängu kogemus."

Aktiivsed uudised:
mai 2008

Uudiste arhiivid:
(2008)
jaanuar | veebruar | märts | aprill

(2007)
aprill | mai | juuni | juuli | august | september | oktoober | november | detsember

Suvaline pilt Bännerid Tellimine Bännerid